Praca KELNER Kamionka OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY CYZIÓWKA

39-122 Kamionka 286, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Zgodnie z umową.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamionka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.- Komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista.

Nazwa pracodawcy: OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY CYZIÓWKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt tel. pod nr 665 700 013 lub e-mail: katarzynawarzocha (at) cyziowka.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Ostrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamionka

Numer budynku pracodawcy: 286

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*