Praca KELNER/KA (STAŻ) Karpacz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Karpacz, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/KA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karpacz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Adres strony pracodawcy: www.morskieoko.karpacz.pl

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

PRACOWNIK DS. CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU - od 10 PLN

Czynności pomocnicze przy pakowaniu. Praca w systemie 3-zmianowym + praca w weekendy.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Łódź (łódzkie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu akt osobowych, pomoc w wprowadzaniu danych do systemu, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kwidzyn (pomorskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Działoszyn (łódzkie)

ROBOTNIK - do 1 850 PLN

Zakładanie, utrzymanie zieleni miejskiej, wykonywanie ciągów pieszych na terenie miasta.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 2 600 PLN

produkcja śniadań, zmywanie porcelany
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - od 1 850 PLN

pomoc biurowa
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

*OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (PFRON DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ) - od 1 850 PLN

załadunek, rozładunek materiałów na terenie bazy
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Lubin (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

Załadunek towaru (pieczywo, ciastka, wyroby cukiernicze), rozwożenie wg grafiku, rozładunek u odbiorcy
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK - 2 000 - 2 500 PLN

Przygotowanie projektów opakowań i materiałów poligraficznych tj. ulotki, foldery, tworzenie grafików dla poszczególnych działów firmy.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Zabrze (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 3 600 - 5 400 PLN

Wsparcie podopiecznego w w codziennych czynnościach (jedzenie, mycie, ubieranie, poruszanie się), proste prace domowe, dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja osoby starszej.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK MONTERA KONSTRUKCJI - od 1 100 PLN

MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, 2 LATA DOŚWIADCZENIA; ROZKŁAD CZASU PRACY: OKOŁO 120H MIESIĘCZNIE;
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowanie kababa- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Starogard Gdański (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Naprawy zawieszeń samochodowych, wymiana oleju; WYMAGANIA: wykształcenie gimnazjalne, zsz, mechanik poj.samochodowych; Oferta pracy przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w tutejszym PUP, Posiadających II profil pomocy, w wieku do 30 r.ż oraz spełniających wymagania stawiane w ofercie. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do swojego doradcy klienta po skierowanie na rozmowę z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Psary (śląskie)

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Pabierowice (mazowieckie)

SPAWACZ - od 2 800 PLN

obsługa spawarki, spawanie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wielkanoc (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 900 PLN

szycie odzieży z tkanin i dzianin, obsługa maszyn: owerlok, dwuigłówka
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Czechy (łódzkie)

OPERATOR MASZYN - od 3 200 PLN

kontrola ilości ,jakości i temperatury przyjętego surowca, rozdrabnianie surowców zgodnie z zleceniami produkcyjnymi i standardami określonymi w opisach technologicznych obsługa maszyn: operator nadziewarki, linii lpg , klipsownicy, operator wiązałki, pętelkownicy , aplikatura, operator kotłów, operator mieszałki, kutra, wilka, dodawanie przypraw ,wody itp. zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i obowiązującymi recepturami wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Uniszki-Cegielnia (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Leśna (dolnośląskie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Michalin (mazowieckie)

1771U - NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radom (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, zawieszenia, wymiana oleju, naprawa silników, skrzyni biegów, wymiana opon,
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Żuromin (mazowieckie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 750 PLN

Stolarz budowlany - produkcja i montaż okien drewnianych
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Żurawia (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 13 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Prace budowlano-montażowe.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Głusk (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 2 079,84 PLN

Prace porządkowe na terenie duzego magazynu: sprzątanie parkingu, zgniatanie kartonów, wywóz śmieci, sprzątanie biur, kantyny, toalety. Miejsce pracy: Bielany WrocławskieKontakt kandydatów z pracodawcą: telefonicznyOferta znajduje się w sali: A
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

obsługa pilarek formatowych i maszyn szlifujących
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Gniezno (wielkopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA HANDLOWY - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Rawicz (wielkopolskie)