Praca KELNER/KA. PRACA DORYWCZA Siadło Dolne kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Siadło Dolne, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kelnerska gości podczas imprez okolicznościowych ( wesela, chrzciny, itp...)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA. PRACA DORYWCZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siadło Dolne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: policki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane osoby uczące się, które chciałyby podjąć dorywczą pracę (piątki, soboty, niedziele)przez okres wakacji, jak również po wakacjach w ciągu całego roku;

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

Dworcowa 19, 70-206 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Adres strony pracodawcy: www.dworeksiadlo.pl

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
Dworek organizujący przyjęcia i imprezy okolicznościowe

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

- obróbka wstępna surowców do produkcji gastronomicznej- przygotowanie posiłków- sprzątanie pomieszczeń kuchennych
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Tarnów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 11 PLN

obsługa klienta przez telefon, aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych bądź ubezpieczeniowych
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 1 982,4 - 2 234 PLN

szycie poduszek powietrznych na maszynach automatycznych
kontakt przez OHP - 2016-08-12 - Częstochowa (śląskie)

PIASKARZ - 14 - 18 PLN

PRACE PRZYGOTOWAWCZE, PIASKOWANIE POWIERZCHNI STALOWYCH
kontakt przez OHP - 2017-01-19 - Gdynia (pomorskie)

NAUCZYCIEL MUZYKI - od 15 PLN

Prowadzenie zajęc szkolnych, prowadzenie dokumentacji szkolnej
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Lublin (lubelskie)

HOSTESSA/PROMOTOR - do 9 PLN

hostessa, promotor
kontakt przez OHP - 2016-12-03 - Kalisz (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 3 500 - 3 900 PLN

Obsługa utrzymania ruchu urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki i układów starowania.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK MARKETU- WYKŁADANIE TOWARU - od 7 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Gostyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

Produkcja dużych zabawek ogrodowych polegająca na: -gradowaniu elementów, -odcinaniu przytrysków z plastiku,-etykietowaniu i pakowaniu gotowych zabawek
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUCJI - od 12,5 PLN

prace produkcyjne w firmie motoryzacyjnej zajmującej się produkcją szyb samochodowych
kontakt przez OHP - 2016-05-25 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

Załadunek, rozładunek towaru (piwa).
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - MERCHANDISER - od 9 PLN

Wykładanie towaru w supermarkecie
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Tarnów (małopolskie)

ZBIÓR OGURKÓW - od 7 PLN

sortowanie i pakowanie warzyw
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Kietrz (opolskie)

PERSONEL POMOCNICZY - od 10 PLN

kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 8 - 10 PLN

Prace pomocnicze na terenie firmy
kontakt przez OHP - 2016-06-29 - Tarnowskie Góry (śląskie)

INWENTARYZATOR - do 13 PLN

przeliczanie towarów w sklepie za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-07-06 - Rybnik (śląskie)

KASJER - od 2 030 PLN

Obsługa klienta i kasy fiskalnej
BEMO Metors Sp. z o. o. - 2016-02-25 - Ustowo (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 10 PLN

sprzątanie biura
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Brzozów (podkarpackie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - do 60 PLN

pomoc przy przeprowadzeniu zawodów sportowych
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Sierpc (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - do 1 850 PLN

Opieka nad osobą starszą.
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Gorlice (małopolskie)

KASJER/KASJERKA - od 13,7 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, PRZYJMOWANIE PŁATNOŚCI GOTÓWKOWYCH, KARTĄ PŁATNICZĄ,
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 18 - 31 PLN

WYKONANIE I MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCHWYMAGANIA:CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE MIEJSCE PRACY POLICE
STALKON SP. Z O.O. - 2016-10-06 - Police (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK OSIW - od 3 300 PLN

Zarządzanie jednostką
kontakt przez OHP - 2017-02-15 - Olesno (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCAOBSŁUGA HALI - WYKŁADANIE TOWARU - 6 - 9 PLN

kasjer sprzedawcawykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 10,3 PLN

Składanie ekspozytorów reklamowych i opakowań z tektury
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Gliwice (śląskie)

MERCHANDISER - od 13 PLN

Wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych;Dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji;Wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Lublin (lubelskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I PIECZENIE PIECZYWA BEZGLUTENOWEGOOPRACOWYWANIE MENU,DAĆ
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Gdańsk (pomorskie)

RECEPCJONISTKA HOTELOWA - od 1 850 PLN

-SPRZEDAŻ POKOI ORAZ POZOSTAŁYCH USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ HOTEL-PRZYJMOWANIE REZERWACJI I MELDOWANIE-OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH-WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW-OBSŁUGA KORESPONDENCJI
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Gdańsk (pomorskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - 13 - 14 PLN

Liczenie towaru za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2017-03-30 - Przemyśl (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

pakowanie i sortowanie odzieży
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Gądki (wielkopolskie)