Praca KELNER Gołąb F.H.R. "ANTAR" Bogdan Suska (RESTAURACJA NEPOMUCEN)

Miejsce pracy:
ŻUŁAWY 1, 24-100 Gołąb, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołąb

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puławy

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy:
F.H.R. "ANTAR" Bogdan Suska (RESTAURACJA NEPOMUCEN)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV (kontakt osobisty poprzedzony telefonem)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołąb

Ulica pracodawcy: ŻUŁAWY

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 8 - 10 PLN

Obsługa klienta na przyjęciach
ARKADIA4U SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-24 - Sokole-Kuźnica (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji.
HŁADKI DOMŻALSKI Spółka Jawna - 2016-01-22 - Wilkowo (lubuskie)

KELNER - od 2 000 PLN

wydawanie posiłków, dbanie o czystość sali
"LEDER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-22 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

OGRODNIK - UPRAWA ROŚLIN OZDOBNYCH - od 13 PLN

Przygotowanie roślin matecznych do pobrania szadzonek. Pobranie i przygotowanie sadzonek.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Nowy Pożóg (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych
PIEKARNIA SARZYŃSKI-BARBARA SARZYŃSKA - 2016-04-06 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA PORZĄDKU NA TERENIE ZEWNĘTRZNYM OBIEKTU - od 2 000 PLN

Utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym obiektu
AWIMA Sp. Jawna - 2016-08-17 - Klikawa (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych, stylizacja paznokci, pielęgnacja stóp
SALON URODY ,,EWELINA" - 2016-06-22 - Puławy (lubelskie)

oferta stażu - zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Pęckowo (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
Firma Handlowa "Jezierski" Włodzimierz Jezierski - 2016-03-22 - Korytnica (świętokrzyskie)

Obsluga gości, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek i czystość na sali restauracyjnej.
"PIWNICZKA U JERZEGO WAŚKOWSKIEGO" - 2016-05-10 - Karwia (pomorskie)

praca kelnera Kontakt telefoniczny 667366366
Michał Kmita FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "KAMI"-bis - 2016-08-31 - Łopuszno (świętokrzyskie)

KELNER - od 2 500 PLN

kelner - kasjer
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wyszków (mazowieckie)

obsługa gości restauracji, przygotowanie deserów i napojów
TIFFANY MICHAŁ ANKOWSKI - 2016-08-30 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SABA Sp.z o.o. WIECZERZA - 2016-08-30 - Chełm (lubelskie)

KELNER - od 13 PLN

obsługa gosci hotelowych
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. - 2017-01-04 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie zbrojeń, szalowanie. Miejsce pracy teren kraju.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Skowieszyn (lubelskie)

W ZAWODZIE
DARIUSZ STUGLIK HR DOLNOŚLĄSKA - 2016-08-01 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

obsługa gości restauracji, przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI W ZAKRESIE ROLNICTWA, LEŚNICTWA I POKREWNI - od 19 000 PLN

Nadzór i realizacja nad projektem Nowe Strategie dotyczżce biogospodarki w Polsce BioEcon
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Puławy (lubelskie)

KELNER - od 12 PLN

podawanie pizzy i innych posiłków, rowożanie pizzy, dbanie o czystość w miejscu pracyWymagane prawo jazdy kat. B czynne
PIZZA PAT Monika Szostak - 2016-08-26 - Dobczyce (małopolskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Jarosław (podkarpackie)

OPERATOR KOPARKI - od 15 PLN

Wykonywanie robót ziemnych zwiazanych z budownictwem, praca w delegacji (Warszawa)
RADBUD- BIS - 2016-06-20 - Puławy (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Praca w kuchni
ZADYMA S.C. Pintscher, Majerczyk (SIWY DYM) - 2016-10-21 - Celejów (lubelskie)

KELNER - 2 500 - 3 000 PLN

Obsługa gości, serwowanie potraw i napojów, doradzanie gościom, nakrywanie i sprzątanie stołów, inkasowanie należności.Wymagania: doświadczenie na stanowisku kelnera, j. angielski, wysoka kultura osobista, komunikatywność.
Pałac Brzezina Sp.z o.o - 2017-01-16 - Brzezina (dolnośląskie)

zgodnie z programem stażu, dla osób do 30 roku życia, długotrwale bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wiązownica (podkarpackie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Przygotowywanie aut do lakierowania, prace blacharskie
AUTO DAN-MOT - 2016-12-08 - Młynki (lubelskie)