Praca KELNER Gawrych Ruda kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gawrych Ruda, powiat: suwalski, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: roznoszenie dań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gawrych Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suwalski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Kościuszki 71a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 71a

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZLIFIERZ BURSZTYNU - 997,4 PLN

1. Nauka obróbki bursztynu.2. Nauka odlewu srebra, szkolenie BHP.3. Szlifowanie kamieni bursztynowych.4. Klejenie bursztynu, wstępne polerowanie.5. Nauka obsługi urządzeń do obróbki skrawaniem, obsługa maszyn do klejenia bursztynu.6. Polerowanie, obsługa woskarki, zapoznanie się z dalszym procesem obróbki.7. Zapoznanie się z obsługą urządzeń, maszyn do obróbki pozostałych kamieni szlachetnych oraz surowców wykrawczych.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Żukowo (pomorskie)

OPERATOR ZESTAWU PRZECISKOWEGO/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 1 750 - 2 100 PLN

obsługa urządzenia przeciskowego "KRET" oraz sprężarki, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Głogów (dolnośląskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Koźliny (pomorskie)

DORĘCZYCIEL PRZESYŁEK POWIERZONYCH - od 850 PLN

doręczanie przesyłe powierzonych na wezwania telefoniczne
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY OFPR/16/0997 (S) - od 1 850 PLN

prace budowlane, praca na terenie kraju (obecnie okolice Krakowa). Pracodawca zapewnia zakwaterowanie)
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Laskowa (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace kuchenne
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Tleń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik polowy
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bełcz Górny (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

prace magazynowe związane z dokładnym przygotowaniem towarów do wysyłki, wystawianie dokumentacji, odbiór towarów, prace porządkowe, prace produkcyjne, przygotowanie roztworów, plombowanie i opisywanie partii produktów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Łaziska Górne (śląskie)

PRACOWNIK W GOSPODARSTWIE - od 2 000 PLN

karmienie zwierząt, ścielenieogólna pomoc w gospodarstwiedojenie krówobsługa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Brenno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Jaskrów (śląskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Przystałowice Duże-Kolonia (mazowieckie)

356U KUCHARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Radom (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

demontaż i montaż oraz naprawa skrzyni biegów oraz silników samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Sokolniki (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

- jazda ciągnikiem przy robotach drogowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Siemiatycze (podlaskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 000 PLN

obsługa korespondencji, prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Jabłonowo (mazowieckie)

KUŚNIERZ - 997,4 PLN

przygotowanie skór do wyprawy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wroniniec (dolnośląskie)

sprzedaż pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Parysów (mazowieckie)

PORZĄDKOWA POMIESZCZEŃ - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ, MYCIE OKIEN, WYNOSZENIE ŚMIECI, ODKURZANIE, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 2 275 - 2 420 PLN

rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Opole (opolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO - od 2 000 PLN

obsługa maszyn i urządzeń do obróbki szkła, czytanie rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Gutkowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

praca przy dociepleniach i elewacjach budynków
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KELNERKA - 997,4 PLN

Obsługa Gości, wykończenie, porcjowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) OPIV.2140.51.2016.KK - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu sekretariatuprzyjmowanie i rozdzielanie korespondencjiprowadzenie ewidencji korespondencji w formie elektronicznejpobieranie prasykopiowanie i archiwizacja dokumentów powadzenie ewidencji wyjść służbowychdozór nad listą obecnościodbieranie pism od Marszałka
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie oraz wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Opalenica (wielkopolskie)

obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Głubczyce (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

nadzór nad procesem sprzeaży w firmie , przygotowywanie zamówień, wysyłka towaru, zwroty reklamacje, przygotowywanie rapartów dla zarządu
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT GEODETY - od 1 850 PLN

Pomiary sytuacyjno-wysokościowe,geodezyjne oraz opracowanie wyników tych pomiarów.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Słupca (wielkopolskie)