Praca KELNER Darłowo Ani Ani Anna Redlińska

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Darłowo (zachodniopomorskie)

Pracodawca: Ani Ani Anna Redlińska

Sportowa 3, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Darłowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sławieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Darłowo

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: Ani Ani Anna Redlińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: sławieński

Gmina pracodawcy: Darłowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Darłowo

Ulica pracodawcy: Sportowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie zamówień, obsługa gości lokalu
Firma Handlowo Usługowa "JULIMAR" Krystian Boruciński, Jarosław Gawron - spółka cywilna - 2016-08-10 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Serwowanie potraw i napojów, zmiana nakryć i obrusów w obecności konsumenta
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

KELNER - od 1 950 PLN

wyksz. zawodowedoświadczenie na ww stanowiskudyspozycyjność
P.W. Restauracja TRZCIELINY s.c Leszek Witoń, Urszula Witoń - 2016-02-10 - Przygodzice (wielkopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

przyjmowanie zamówień, serwowanie potraw, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, obsługa przyjęć okolicznościowych
Zielony Dworek Irena Rys - 2017-03-29 - Kiszewko (wielkopolskie)

- przygotowanie sali konsumcyjnej do obsługi kelnerskiej- udzielenie konsumentowi informacji dotyczących jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich- serwowanie potraw i napojów- obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w części handlowej zakładu gastronomicznego np. elektronicznych kas kelnerskich, komputerów itp. - sprzątanie stołów - inkasowanie należności, rozlicznie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu- obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Biecz (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 500 PLN

zgodnie z wykształceniem
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sławno (zachodniopomorskie)

POMOC BIUROWA - od 1 900 PLN

przyjmowanie zamówien, faktrowanie, segregacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Darłowo (zachodniopomorskie)

- przygotowanie lokalu do przyjęcia gości- powitanie gości, wybór stolika, przedstawienie menu- udzielenie informacji odnośnie serwowanych potraw i dodatków- przyjęcie zamówienia i jego odpowiednie zrealizowanie- przyniesienie zamówionych potraw i odpowiednie ich podanie- przedstawienie rachunku i przyjęcie zapłaty- odpowiednie poźegnanie klientów i zachęcenie ich do ponownego odwiedzenia restauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Suchedniów (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

praca na stanowisku recepcjonisty lub praca w biurze
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Sławno (zachodniopomorskie)

obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Istebna (śląskie)

pomoc w szykowaniu przyjęć w restauracji, pomoc przy obsłudze gości w restauracji, obsługa kasy fiskalnej i obsługa terminala kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Kobylany (lubelskie)

KELNER - 6 - 18 PLN

obsługa klientów na sali
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Chełm (lubelskie)

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Lębork (pomorskie)

Obsługa klientów.Godziny pracy: 12.00-24.00 przez 2 dni i 2 dni wolnego.
MARIUSZ BANACZYK "BURGER BAR"; KARCZMA BIESIADA - 2016-07-11 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KELNER - 7 - 9 PLN

obsługa imprez
Restauracja "VENEZIA"Teresa Zawadzka - 2016-01-26 - Łęczyca (łódzkie)

OPIEKA NAD UCZNIEM NIEPEŁNOSPRAWNYM - 997,4 PLN

wg programu FP (6/1)
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Dąbki (zachodniopomorskie)

obsługa klienta, inkasowanie należności, przygotowanie mieksca pracy, polerowanie sztućców i szkła
Danuta Kowal F.H.U KOWAL - 2016-10-12 - Radków (dolnośląskie)

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łochowo (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ I KOSZTÓW - 997,4 PLN

wg programu stażu POWER (6/3)
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Rusko (zachodniopomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 13,74 PLN

Obsługa gości indywidualnych i grupowych.
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. - 2016-04-15 - Jachranka (mazowieckie)

przyjmowanie zamówień, obsluga klientów, sprzedaż napojów, pomoc przy imprezach okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Grębenice (łódzkie)

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żZgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Obsługa konsumentów i imprez okolicznościowych.
Firma Gastronomiczna GRACJA Jolanta Szczepańczyk w Jędrzejowie - 2016-07-07 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

KELNER - od 12 PLN

przyjęcie zamówienia od klienta karczmy i realizacja, równoważny czas pracy
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcji Usług i Handlu "Inter Solar"Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Łódź (łódzkie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej; serwowanie dań;godziny pracy 9.00-21.00 - dwa dni praca , dwa dni wolne;
KAMILA RĘKAS "słono i słodko" - 2017-01-20 - Zgorzelec (dolnośląskie)

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

OBSŁUGA GOŚCI W RESTAURACJI, GOŚCI KONFERENCYJNYCH I BANKIETOWYCH, ORGANIZACJA PRACY NA STANOWISKU KELNERA ORAZ PRACE ZWIĄZANE Z PRZYGOTOWANIEM RESTAURACJI DLA GOŚCI.
DWP sp. z o.o. - 2016-12-12 - Zamość (lubelskie)