Praca KELNER Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa gości restauracjiprzestrzeganie zasad higieny osobistej a także utrzymanie czystości saliwykonywanie prac zgodnie z zasadami techniki obsługiprzyjmowanie zamówien na wynos

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość j. angielskiego w stopni podstawowym

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 900 PLN

Praca na hali produkcyjnej przy wytwarzaniu podobrazi malarskich.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 1 870 PLN

zgodnie ze złozona oferta
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Bytów (pomorskie)

INŻYNIER BUDOWY(NR 8178) - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:1. Nadzoruje i organizuje pracę podległych mu pracowników.2. Odpowiada za stan BHP na budowie i zabezpieczenie przeciwpożarowe oraz za przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż. w kierownictwie.3. Odpowiada za właściwe zabezpieczenie sprzętu na budowie, jak i powierzonych materiałów.4. Odpowiada za właściwe oznakowanie robót.5. Odpowiada za dyscyplinę pracy w kierownictwie.6. Czuwa nad właściwym i ekonomicznym wykorzystaniem sprzętu i transportu na budowie.7. Kieruje realizacją zleconych robót z ramienia Spółki i jako jej przedstawiciel na budowie prowadzi roboty zgodnie z dokumentacją i zawartą umową, reprezentuje Spółkę wobec inwestora (inspektora nadzrou).8. Prowadzi na bieżąco dziennik budowy i książki obmiaru i zobowiązany jest do przestrzegania uwag wpisanych przez inspektora nadzoru lub nadzoru budowlanego do dziennika budowy.9. Zobowiązany jest do zapoznania się z dokumetnacją techniczną i zgłaszania do odpowiedniego działu Spółki swoich uwag lub usterek zauważonych w dokumentacji.10. Bierze udział w przekazaniu placu budowy po uprzednim rozpoznaniu.11. Bierze udział w komisjach technicznych na budowie i kontrolach przeprowadzonych przez odpowiednie organy.12. Sporządza z inspektorem nadzoru protokoły konieczności na roboty dodatkowe i zamienne i kontynuuje je uzyskując akceptację Dyrekcji na ich wykonanie.13. Sporządza obmiary robót do wystawiania faktur i protokołów robót w toku uzyskując potwierdzenie przez inspektora nadzoru i przekazuje je dla Kierownika Budowy.14. Analizuje koszty budowy i wspólnie z Kierownikiem Budowy odpowiada za wyniki ekonomiczne budowy.15. Osobiście pobiera materiały do produkcji, odpowiada za ich wbudowanie, rozlicza się z pobranych ilości.16. Wspólnie z Kierownikiem Budowy odpowiada za wykonanie rzeczowe, finansowe i jakościowe budowy i bierze udział w odbiorze końcowym i przekazaniu budowy do eksploatacji.17. Odpowiada za celowe, rzetelne i oszczędne wydatkowanie funduszu płac na wykonane w kierownictwie roboty, za terminowe i właściwe wystawianie i rozliczanie zleceń roboczych.19. Wykonuje inne czynności i polecenia przełożonego.umowa o pracę lub umowa zlecenie
BYDGOSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

PRODUKCJA WYROBÓW PIEKARNICZYCH: PACZKÓW I DRODŻÓWEK
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Bełżyce (lubelskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lubaczów (podkarpackie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

- układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Grzegorzów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Białystok (podlaskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Mszanka (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie dociepleń budynków, wykonywanie prac malarskich.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

REFERENT DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 1 910 PLN

Kompleksowa obsługa klienta: sprzedaż i wydanie towarów klientowi, rozładunek, załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Katowice (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 925 PLN

Szycie indywidualne strojów kapielowych i płaszczy. Umiejetność obsługi maszyn : stebnówka, overlock, dwuigłówka płaska, dwiugłówka drabinkowa, cykcak, rygiel, lamowarka
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Wydrzyn (łódzkie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

Tokarz
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Brzeg (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

przyjmowanie towaru, cenowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, utrzymywanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wieruszów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie gminy Biała Piska
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Pomoc przy wykonywaniu zabiegów kosmetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zamość (lubelskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kasjer - Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 900 PLN

Roboty brukarskie, przygotowanie terenu pod polbruk, układanie kostki brukowej i krawężników.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Płock (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 750 PLN

Montaż i naprawa instalacji grzewczych i sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Gółkowo (wielkopolskie)

PAKOWACZ - 7,6 - 9,12 PLN

Pakowanie w drukarni
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 800 PLN

Przygotowanie posiłków typu fast food
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Nowy Targ (małopolskie)

KIEROWCA - od 2 600 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Pyrzowice (śląskie)

CUKIERNIK - od 2 500 PLN

odpiek pieczywa cukierniczego, dekorowanie tortów, składanie ciast
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Szamotuły (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zadania wykonywane w kuchni lokalu gastronomicznego: uczestniczenie w planowaniu karty menu, pomoc w przygotowaniiu posiłków, obróbka wstepna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, pomoc w porcjonowaniu i wydawaniu posiłków, czynności porzadkowe na stanowisku pracy, sprzątanie kuchni, mycie naczyń i sprzetu kuchennego.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Grzybów (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań, napoi zimnych i gorących, obsługa klienta, mile widziany rok doświadczenia
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Jarosław (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻYSTA - 997,4 PLN

Prace biurowe, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łosice (mazowieckie)

1735U - MECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Tomaszów (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed