Praca KELNER Borysławice Kościelne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Borysławice Kościelne, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ....

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borysławice Kościelne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: gastronomia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prostych wyrobów metalowych
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 2 000 PLN

instalacja i konserwacja sprzętu informatycznegonadzór nad oprogramowaniemhelpdesknadzór nad funkcjonowaniem infrastrukturą teleinformatyczną
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ustroń (śląskie)

KASJER HANDLOWY (REF WYN. ZA ZATR. OS. DO 30R.Ż.) - 1 900 - 2 300 PLN

ref wyn. za zatr. os. do 30r.żsprzedaż w sklepie na stacji paliw, przyjmowanie płatności m.in. za paliwa, rejestracja sprzedaży na ksie fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWYCH - od 2 200 PLN

Diagnostyka komputerowa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Koszalin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 925 PLN

OBSLUGA KLIENTA, STRZYŻENIE DAMSKO-MĘSKIE, KOLORYZACJA, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAZ PRACY 1 ROK, ZA
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

GLAZURNIK/MONTER TYNKÓW LEKKICH - od 2 000 PLN

REF DOP RPO WMukładanie glazury, obróbka na miejscu u klienta, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Piaseczno (mazowieckie)

MURARZ/PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Lipinka (pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - 2 800 - 3 000 PLN

kompletacja towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

odśnieżanie, sprzątanie terenów nieruchomości, utrzymywanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Jarocin (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

wykonywanie manicure, sztucznych paznokci, przedłużanych na formie, tipsów, manicure hybrydowy,, pedicure klasyczny z zastosowaniem frezarki, pedicure z wykorzystywaniem refleksoterapii
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Mielec (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

prace gospodarczo- porządkowe: koszenie, pielenie itp
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR CNC - od 1 850 PLN

obsługa maszyn CNC, programowanie maszyn CNC, obsługa oprogramowania CNC
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Łaziska Górne (śląskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ (D) - od 1 750 PLN

przygotowywanie stanowiska pracy, wykonywanie szalunków, wykonywanie zbrojeń
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Siemiechów (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

prace kontrolne i naprawcze pojazdów, przeglądy okresowe pojazdów, konserwacja pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Lubichowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kiwity (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu, wydawanie towaru na podstawie dokumentów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Sandomierz (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

Obsługa stanowiska mięsno - wędliniarskiego.Do przyuczenia.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Chrzanowo (mazowieckie)

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, transakcje sprzedaży, zaopatrzenie i przyjmowanie dostaw, eskpozycja towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nowy Wiśnicz (małopolskie)

F-OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Chojnów (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Starachowice (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Bytom (śląskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

praca związana z obsługą koparki
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Gubin (lubuskie)

WIERZBICA - 33U (PRACOWNIK FIZYCZNY) - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wierzbica (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 1 800 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)