Praca KELNER Biała Podlaska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa gości w restauracji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Ulica pracodawcy: Brzeska

Numer budynku pracodawcy: 101

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POKOJOWA (STAZ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Miłków (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 2 635 PLN

Rejestracja pacjenta w systemach medycznych. Ustalenie terminu wizyty. Weryfikacja dokumentów pacjenta.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zamość (lubelskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 950 PLN

Obsługa i eksploatacja samochodu ciężarowego o dmc do 24 ton, przewóz ładunku zleconego przez spedytora do Rosji, Ukrainy i teren całej Unii Europejskiej. Przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy i BHp, p.poż.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

209U MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Radom (mazowieckie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - od 2 000 PLN

sporządzanie projektów budowlanych oraz wykonawczych, praca z zakresu inżynierii kubaturowej, inwentaryacje obiektów, nadzory budowlane, kosztorysy budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Lubojna (śląskie)

REF. DO 30RŻ ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

(dla oób do 30rż) naprawy ślusarskie, obróbka mechaniczna elementów maszyn, urządzeń i przyrządów, dobór narzędzi, dbałość o dobry stan techniczny narzędzi pracy i czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami bhp, nauka profesjonalnej obsługi klienta, obsługa urządzeń gastronomicznych, obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Dobrodzień (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Sprzedaz i przyjmowanie towarów, dbanie o porządek, zamawianie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Legnica (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B. CV proszę przesyłać bezpośrednio do pracodawcy na adres e-mail: malgorzata.barcz (at) biurosaldo.com.pl lub umówić się na rozmowę z pracodawcą pod nr tel. 58-678-18-23
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wejherowo (pomorskie)

STAŻ/RPO/ - BUFETOWY - 997,4 PLN

porcjowanie, sprzedaż dań
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

OBSŁUGA TRZODY CHLEWNEJ - od 1 500 PLN

Prace przy obsłudze trzody chlewnej.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Byszkowo (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Praca w hotelu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Żary (lubuskie)

DEKARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - RPO) - od 1 750 PLN

Wykonywanie konstrukcji dachowych od podstaw, przygotowanie dachu do układania dachów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

STARSZY WOŹNY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Stargard (zachodniopomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Spożywczy sklep - róg 1 Maja i Hetmańskiej. Dwie zmiany od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

obsługa klientów, sprzedaż paliw i innych towarów, utrzymanie stanowiska w czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łosice (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 700 PLN

wspomaganie nauczyciela w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć,dbanie o porządek w czasie zajęć i po ich zakończeniu,dbanie o estetykę pomieszczeń i mienie szkoły,opieka nad uczniami w czasie spacerów i wycieczek,wspieranie uczniów w czynnościach samoobsługowych(ubieraniu,jedzeniu,wyjściach do toalety,myciu rąk),dbanie o wygląd dzieci,odbiór dzieci od rodziców przed zajęciami i przekazywanie ich rodzicom po zajęciach
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Malawicze Dolne (podlaskie)

STAŻ - ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pn.-pt. 7:30 do 15:30
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Opole (opolskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Blok Dobryszyce (łódzkie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 750 PLN

Praca wykonywana w pozycji stojącej - ręczne wycinanie nożyczkami z odzieży nap, zamków, guzików, elementów plastikowych, metalowych itp. Sortowanie wyczyszczonej odzieży na gatunki w zależności od rodzaju tkaniny i koloru.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Częstochowa (śląskie)