Praca KELNER-BARMAN Świeradów-Zdrój "IZERSKA CHATA" Michał Rutkowski

Stanowisko: KELNER-BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

Pracodawca: "IZERSKA CHATA" Michał Rutkowski

Zakopiańska 18, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1750,- zł brutto

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Posiadanie książeczki sanepidowskiej, staż pracy w zawodzie kelner-barman mile wdziany

Nazwa pracodawcy: "IZERSKA CHATA" Michał Rutkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Ulica pracodawcy: Zakopiańska

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015