Praca KELNER/BARMAN Lubiewice kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER/BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace na stnowisku kelner/barman

Data publikacji: 2016-04-18

Lokalizacja: Lubiewice (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lubiewice, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubiewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tucholski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: tucholski

Gmina pracodawcy: Tuchola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuchola

Ulica pracodawcy: Pl.Wolności

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*