Praca KELNER-BARMAN Krynica-Zdrój Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa, Piotr Krynicki

Stanowisko: KELNER-BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa barmańska i kelnerska

Data publikacji: 2016-09-16

Lokalizacja: Krynica-Zdrój (małopolskie)

Pracodawca: Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa, Piotr Krynicki

Józefa Ignacego Kraszewskiego 151, 33-380 Krynica-Zdrój, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Zawód: pozostali barmani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy:
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa, Piotr Krynicki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Krynica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krynica-Zdrój

Ulica pracodawcy: Józefa Ignacego Kraszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 151

Profil działalności pracodawcy:
handel detaliczny prowadzony poza siecia sklepową

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali barmani