Praca KELNER - BARMAN Bielsk Podlaski kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska i programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER - BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielsk Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bielski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 24.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

3 Maja 17, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: bielski

Gmina pracodawcy: Bielsk Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsk Podlaski

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 17

Profil działalności pracodawcy: Działalność hotelarska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK OCZYSZCZANIA MIASTA - 997,4 PLN

robotnik oczyszczania miasta
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półkach, zamawianie towaru, sprawdzanie dat ważności, dbanie o czystość i hig. sklepu, uiszczanie należności za dostarczone towary,przygotowanie produktów do sprzedaży,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemilogicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Huta (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Organizacja pracy punktu obsługi klienta, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Starogard Gdański (pomorskie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

Cieśla
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Praca biurowa, obsługa programow związanych z gospodarką nieruchomościami.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łosice (mazowieckie)

KIEROWCA OPERATOR - od 1 900 PLN

prowadzenie pojazdu ciężarowego kat C
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Dolaszewo (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

obsługa pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Nowy Staw (pomorskie)

1048U EKSPEDIENTKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Siczki (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Obora (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Segregowanie dokumentów, wprowadzanie danych do systemu, sporządzanie zestawień i raportów w programie excel.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Legionowo (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

pomoc przy budowie boisk. Praca na terenie śląska i Polski. Pracodawca zapewnia transport, zakwaterowanie i diety.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZNICZY - od 1 850 PLN

Składanie zniczy z powierzonych elementów, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Suwałki (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, kontakty z kontrahentami, w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TONY - od 2 000 PLN

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Mikołów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

spotkania z klientami pochodzenia chińskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanie nowych kontaktów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK PRZY PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji na obrabiarkach
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Udorpie (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

sprawdzanie faktur, sprawdzanie zafakturowanego towaru, obsługa programu magazynowego, sprawdzanie stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Niechlów (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA KLIENTA W SERWISIE SAMOCHODOWYM - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu. Znajomość branży motoryzacyjnej
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wejherowo (pomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brzeg (opolskie)

SALOWA - od 2 000 PLN

salowa w szpitalu
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Pomocnicze prace budowlane, obsługiwanie agregatu tynkarskiego. Praca wyłącznie na umowę zlecenie, 160 godzin miesięcznie. Miejsce pracy: Wrocław, wg zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wapno (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

T[paicerowanie mebli, montaż elementow drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Dobroszyce (dolnośląskie)

SENIOR JAVA DEVELOPER/PROGRAMISTA APLIKACJI - 9 000 - 14 000 PLN

- programowanie, testowanie aplikacji webowych, desktopowych, mobilnych; - projektowanie i implementowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta; - dokonywanie głębokich analiz złożonych problemów technicznych; - pisanie wewnętrznych instrukcji postepowania i prowadzenie dokumentacji technicznej; - aktywne dzielenie się z członkami zespołu odkryciami, błędami i pomysłami w celu poprawy i optymalizacji działania aplikacji. Umowa o pracę na czas określony poprzedzona 3-miesięcznym okresem próbnym.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

WYTWARZACZ WŁÓKNIN - 1 850 - 2 300 PLN

Produkcja włóknin, obsługa maszyn i urządzeń do produkcji włóknin.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Zgierz (łódzkie)