Praca KELNER Augustów "AUTO-MARKET" Ryszard Iwaszkiewicz | Hotelik "KARMEL" Iwaszkiewicz Ryszard

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości indywidualnych i grup

Data publikacji: 2016-04-19

Lokalizacja: Augustów (podlaskie)

Pracodawca: "AUTO-MARKET" Ryszard Iwaszkiewicz | Hotelik "KARMEL" Iwaszkiewicz Ryszard

Zarzecze 5, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy:
"AUTO-MARKET" Ryszard Iwaszkiewicz | Hotelik "KARMEL" Iwaszkiewicz Ryszard

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Zarzecze

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*