Praca KASJER-SPRZEDAWCA(NR 0856) Osielsko SCALMAR GASTRO TOMASZ PASICIEL

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA(NR 0856)

Wynagrodzenie: od 10 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż artykułów spożywczych, dbanie o porządek w miejscu pracy, dbanie o wizerunek firmy, wykładanie produktów w sklepie, obsługa klientów, sprzestrzeganie zasad pracy w fimie

Data publikacji: 2016-02-15

Lokalizacja: Osielsko (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: SCALMAR GASTRO TOMASZ PASICIEL

Szosa Gdańska 49, 86-031 Osielsko, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż artykułów spożywczych, dbanie o porządek w miejscu pracy, dbanie o wizerunek firmy, wykładanie produktów w sklepie, obsługa klientów, sprzestrzeganie zasad pracy w fimie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: /h wynagrodzenie netto

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA(NR 0856)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Osielsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Osielsko

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie zawodowe w zawodzie sprzedawcy, obsłudze klienta, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, uczciwość

Nazwa pracodawcy: SCALMAR GASTRO TOMASZ PASICIEL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

A. Grzymały-Siedleckiego 1 lok. 16, 85-868 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv należy przesłać na adres e-mailowy: t.pasiciel (at) scalmar.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: A. Grzymały-Siedleckiego

Numer budynku pracodawcy: 1 lok. 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*