Praca KASJER- SPRZEDAWCA OF 16/0967 Namysłów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: -wykładanie towarów na hali,-kasjer sprzedawca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER- SPRZEDAWCA OF 16/0967

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Namysłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: namysłowski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie niekonieczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KSIĄŻECZKA SANEPID

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Plac Wolności 1, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+list motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: namysłowski

Gmina pracodawcy: Namysłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Namysłów

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Q - HANDEL - MARKET- market - sprzedaż detaliczna zywności, wyrobów, napojów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy