Praca KASJER/SPRZEDAWCA Kluczbork kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej w supermarkecie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9,15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Stawka 9,15 zł jest stawką godzinową, wynagrodzenie wypłacane po miesiącu

Nazwa stanowiska: KASJER/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kluczbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kluczborski

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 9,15 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno

Wielkie Przedmieście 41, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: oleski

Gmina pracodawcy: Olesno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olesno

Ulica pracodawcy: Wielkie Przedmieście

Numer budynku pracodawcy: 41

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. przemysłowych i spożywczych (kiosk)
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

HOSTESSA - 10 - 25 PLN

-informowanie o promocjach i produktach, budowanie pozytywnego wizerunku marki i rynku, wspieranie sprzedaży, udział w animacjach i degustacjach.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Gliwice (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek na sklepie
F.H.U."JW" AGNIESZKA WIKALIŃSKA-MATYSIAK - 2017-03-30 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

RECEPCJONISTA/KA- PARK ROZRYWKI - od 1 850 PLN

zgodny z w/w stanowiskiem
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Bolesławice (pomorskie)

PIEKARZ, CUKIERNIK - 2 000 - 2 500 PLN

wykonywanie prac cukierniczych
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Opalenie (pomorskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIKU OŚRODKA WCZASOWEGO. NIECHORZE - do 2 500 PLN

Obsługa klientów w sklepiku na terenie ośrodka wczasowego. Obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję w sklepiku.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Niechorze (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI. TESCO STARGARD - do 12 PLN

Liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera (szkolenie jest zapewnione);
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Stargard (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - do 13 PLN

pakowanie, wysyłka, sortowanie, obsługa skanera
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Chorzów (śląskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Przepakowywanie asortymentu spożywczego zgodnie z określonymi schematami, oklejanie produktów.
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR PRODUKCJI, OPERATOR SZYCIA - od 1 900 PLN

obsługa linii produkcyjnej, obsługa maszyny do szycia zagłówków
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Wałbrzych (dolnośląskie)

HOSTESSA - 10 - 12 PLN

promocja produktów, aktywna sprzedaż
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ARTYSTA KANAPKOWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez OHP - 2016-06-15 - Kielce (świętokrzyskie)

KOLPORTER GAZETEK REKLAMOWYCH - 200 - 250 PLN

Kolporter gazetek reklamowych
kontakt przez OHP - 2017-03-08 - Sanok (podkarpackie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 10 PLN

Praca przy utrzymaniu czystości w zakładzie pracy
kontakt przez OHP - 2016-05-20 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie: mile widziane; ks. sanepidowska; zakres obowiązków: dbanie o ekspozycję towaru; obsługa klienta; dbanie o porządek na sali sprzedaży; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice, Daszyńskiego
"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-22 - Gliwice (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

zszywanie elementów toreb, kosmetyczek
kontakt przez OHP - 2016-11-14 - Czerwieńsk (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 2 000 - 2 200 PLN

Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbałość o porządek w miejscu pracy.
P.H.U. Iwona Sowa - 2017-03-01 - Kunice (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - do 2 080 PLN

Kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją, raportowanie, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez OHP - 2017-02-14 - Żory (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 500 PLN

pbsługa kasy fiskalnej, obsługa na hali sprzedaży, czynności porządkowe
kontakt przez OHP - 2017-03-15 - Skoczów (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Dbanie o ekspozycję towarów; obsługa klientów, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami; dbanie o porządek na sali sprzedaży; praca w Dłutowie - oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności;
Dino Polska S.A. - 2017-01-10 - Dłutów (łódzkie)

KELNER/KELNERKA - od 8 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Igołomia (małopolskie)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 7,59 PLN

Doczyszczanie posadzek.
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Łódź (łódzkie)

SZLIFIERZ - do 1 850 PLN

szlifowanie
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Częstochowa (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 13 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
Gaspa Elżbieta Landowska - 2017-01-20 - Gdańsk (pomorskie)

PROCOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 1 750 PLN

OBSŁUGA MYJNI SAMOCHODOWEJ
kontakt przez OHP - 2016-01-29 - Rumia (pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 4 PLN

Roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-06-24 - Tychy (śląskie)