Praca KASJER - SPRZEDAWCA Ćmińsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ćmińsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, klienta, rozładunek dostaw towarów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ćmińsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 04.10.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Kolberga

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów, zamawianie towaru w języku chińskim, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy produkcji pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Lipinki (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób bezrobotnych do 30 roku życia, zarejestrowanych w PUP. Sprzedaż okien i drzwi.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łabiszyn-Wieś (kujawsko-pomorskie)

STARSZY ARCHITEKT SYSTEMU - PEGA BPM - od 17 000 PLN

Zarzadzanie tworzeniem nowych rozwiązań aplikacyjnych we współpracy z zespołami projektowymi, analitykami biznesowymi oraz architektami. Rozwiązywanie problemów, identyfikacja problemu, proponowanie opcji rozwiązań, rekomendacja dot.działań. Ekspertyza w zakresie programowania, analizy, testowania oraz utrzymania systemu PRPC. Zarządzanie migracją danych. Monitorowanie progresu projektów przez dobór narzędzi oraz raportowanie. Zarządzanie stacjonarnymi zespołami oraz zespołami pracującymi zdalnie oraz klientami przy wdrażaniu rozwiązania.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Jakuszowice (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Żelechów (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

budowanie więzi z klientami, utrzymywanie z nimi dobrych relacji, prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi, pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja oferty oraz przygotowywanie umów dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Poznań (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami BHP- zapoznanie się z przepisami p.poż.- wykonywanie operacji ślusarskich- montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych i kabin samochodowych- łączenie blach cienkich za pomocą lutowania cyną- usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych i podypadkowych nadwozi wykonanych z blachy oraz elementów i zespołów osprzętów nadwozi samochodowych- organizowanie oraz utrzymanie w czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Przodkowo (pomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

sortowanie i skanowanie, rozładunek / załadunek samochodów
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Dobra (łódzkie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 1 850 - 3 000 PLN

Ekspedycja w aptece.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Izdebki (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 3 500 PLN

Pozyskiwanie klientów na rynku wschodnim, mnitorowanie rynku, sprzedaż nowych produktów. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta,- zapoznanie się z przepisami BHP i p.poż.,- zaopatrzanie produktów w metki cenowe,- sprawdzanie towaru pod względem przydatności do spożycia,- obsługa terminalu do kart telefonicznych i płatniczych,- utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz wokół niego.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Grodziec (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

sprzedaż artykulów medycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraśnik (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Kontakt z klientem , w tym z klientem hinduskojęzycznym. P{ozyskiwanie kontrahentów międzynarodowych i krajowych. Podróże służbowe do Indii.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Praca przy produkcji przetworów mięsno-warzywnych.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kamienica Polska (śląskie)

staż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Koniaków (śląskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PRAC FIZYCZNYCH ZWIĄZANYCH Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA W TYM Z REKULTYWACJĄ I ZABEZPIUECZENIEM PRZED DEGRADACJĄ TERENÓW MIASTA SZCZECIN, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: MĘŻCZYŹNI DO 50 KG, KOBIETY DO 20 KG; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM PODSTAWOWE, DOBRY STAN ZDROWIA;
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

obsługa klienta, wystawianie towaru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa komputera. Wysyłanie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Krosinko (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowe w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Bełchatów (łódzkie)

1. Obsługa kasy fiskalnej.2. Sprzedaż towaru.3. Obsługa klienta.4. Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zduny (łódzkie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ (DRZWI I OKNA) - 997,4 PLN

Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.Montaż okien,parapetów,bram.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Słupca (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku zycia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zabrze (śląskie)

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kielce (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

Układanie i podłączanie kabli energetycznych.
kontakt przez PUP - 2015-07-24 - Lubaczów (podkarpackie)

STYLISTKA - 997,4 PLN

wg programu stazu - POWER (6/3)
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Darłowo (zachodniopomorskie)