Praca KASJER RACHUNKOWY(ŻARY) Żary Krajowa Instytucja Rozliczeniowa

Stanowisko: KASJER RACHUNKOWY(ŻARY)

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Obrót kasowy, sporządzanie dokumentów

Data publikacji: 2016-05-09

Lokalizacja: Żary (lubuskie)

Pracodawca: Krajowa Instytucja Rozliczeniowa

Miejsce pracy: 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 14zł netto/h

Nazwa stanowiska: KASJER RACHUNKOWY(ŻARY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Uprawnienia do zdobycia po przyuczeniu

Nazwa pracodawcy: Krajowa Instytucja Rozliczeniowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Bonifraterska 17, 02-135 Warszawa, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Stara Kiszewa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Bonifraterska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni