Praca KASJER (N) Krosno MERKURY MARKET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: obsługa kasowa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Prośba pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER (N)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krosno

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Praca w Ładnej na jedną zmianę w godz. 8.00-20.00 wg. grafiku (40 godz. tygodniowo). Zakres obowiązków: obsługa kasowa klienta; wynagrodzenie 1850 zł brutto. Kontakt: MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp.k. Ładna 5, 33-156 Skrzyszów, konieczny wcześniejszy kontakt tel. 667 663 236 lub 13 436 38 88 w. 617 w celu umówienia się na spotkanie rekrutacyjne, zgłoszenie z CV, orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności; CV przesłać na adres e-mail: praca (at) merkurymarket.pl

Nazwa pracodawcy: MERKURY MARKET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
- 5, 33-156 Ładna, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie lub bezpośrednio do pracodawy, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, CV na e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Skrzyszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ładna

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.09.2016