Praca KASJER Kłodzko KŁODZKODIS Sp. z o.o.

Dusznicka 1/a, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
kasowanie towarów zakupionych przez klientów supermarketu e.leclerc w Kłodzku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: KŁODZKODIS Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Dusznicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
4711ZSPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCHDZIAŁALNOŚĆ PRZEWAŻAJĄCA1011ZPRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE MIĘSA, Z WYŁĄCZENIEM MIĘSA Z DROBIU1020ZPRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE RYB, SKORUPIAKÓW I MIĘCZAKÓW1071ZPRODUKCJA PIECZYWA; PRODUKCJA ŚWIEŻYCH WYROBÓW CIASTKARSKICH I CIASTEK4719ZPOZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH4725ZSPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH4730ZSPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH PALIW5320ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA6820ZWYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI9200ZDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.09.2016

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - od 2 488 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO-MECHANIK - od 6 000 PLN

drogowy transport towarów , prowadzenie dokumentacji.
F.H.U.P."DUDZIK" Henryk Dudzik - 2017-01-13 - Długopole-Zdrój (dolnośląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie
KRYSTBUD Krystian Franków - 2016-02-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI KAT. III (PRACOWNIK PRODUKCYJNY) - od 1 750 PLN

rozładunek i załadunek samochodów - pracownik produkcyjny
STALTEX - RYCYKLING MICHAŁ SZCZOTKA - 2015-12-31 - Starków (dolnośląskie)

KASJER - od 1 900 PLN

Obsługa kasy fiskalnej.
CENTRUM OGRÓD Sp. z o.o. - 2016-02-10 - Płock (mazowieckie)

KASJER - od 2 000 PLN

praca w kawiarni
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 2 050 - 2 300 PLN

OBOWIĄZKI: - pakowanie wyrobów z produkcji - paletowanie, -kreowanie wysyłek w systemie SAP, - załadunek samochodów docentrów dystrybucyjnych.
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. - 2016-04-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

KASJER - od 1 850 PLN

KASJER - REFUNDOWANE - 1 STANOWISKO
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wielichowo (wielkopolskie)

TRENER SZKOLEŃ KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH/KOORDYNATOR PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH - od 2 200 PLN

Prowadzenie warsztatów, szkoleń dla młodzieży i pracowników młodzieżowych w j.angielskim i hindi, prowadzenie wymian młodzieży krajowych i międzynarodowych. Opracowywanie i przygotowywanie warsztatów. Prowadzenie warsztatów z zakresu wolontariatu w krajach Azji: Indie, Nepal, itp.
EUROPEJSKIE FORUM MŁODZIEŻY - 2016-12-01 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 200 PLN

sprzątanie biur, sprzątanie sanitariatów, sprzątanie pomieszczeń socjalnych,sprzątanie ciągów komunikacyjnych.
PROBET sp. z o.o. - 2016-12-07 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POMOC CUKIERNIKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

POMOCNIK TYNKARZA - od 1 850 PLN

prace przy remontach budynków- wymagane doświadczenie zawodowe
TADEUSZ KWIATKOWSKI ZAKŁAD ROBÓT OGÓLNOBUDOWLANYCH - 2016-06-23 - Szalejów Górny (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 930 PLN

Sprzatanie pokoi, wymiana pościeli,sprzatanie pokoi
USŁUGI BUDOWLANE-PROJEKTOWANIE, NADZÓR I WYKONAWSTWO ZBIGNIEW TARNAWA - 2016-08-03 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KASJER - od 2 300 PLN

- profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, - udzielanie pełnych informacji klientom na temat oferowanych usług, - kontrolowanie towarów w kasach, - zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych środków fiansowych. Praca trzyzmianowa w godz.: 6-21 - wg grafiku. Firma oferuje: - pakiet socjalny, - karta Multisport, - prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie zbiorowe. Oferta dostępna w sali G, A. Oferta przeznaczona także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Kontakt z pracodawcą - poprzez stronę www.kariera.leroymerlin.pl lub e-mail: mpotocka (at) leroymerlin.pl
LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o. - 2016-11-10 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

Oczyszczanie,złuszczanie,nawilżanie,zabiegi upiększające,zdobnicze orazzabiegi z zastosowaniem czynnikiem fizykalnych.Stylizacja i wizaż.
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA - 2015-10-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

LICENCJAT FIZJOTERAPII - od 13 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA-GRUPA PGU - 2016-07-13 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KASJER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków ,sporządzanie zamówień na produkty , obsługa gości
JAROSŁAW JURKIEWSKI Restauracja "EXpansja" Jarosław Jurkiewski - 2016-03-03 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

utrzymanie w czystości łóż i stolików przyłóżkowych mieszkańców na wyznaczonym odcinku, pomoc opiekunom przy obsłudze mieszkańców, zbieranie i mycie naczyń
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie - 2016-09-02 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych, przyjmowanie należności za towar od klientów, utrzymywanie porządku na stoisku pracy.
KRZYSZTOF BENTKOWSKI SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY - "KRZYŚ" - 2016-12-21 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KASJER - od 925 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, komputera, mile widziane doświadczenie.
Firma Budowlana "KUBOT" Sp.j. Antoni i Małgorzata Kubot - 2016-06-09 - Mianowice (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Ponikwa (dolnośląskie)

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 200 PLN

Odbiór wyrobu gotowego z produkcji, załadunek i wydanie wyrobu gotowego, prowadzenie dokumentacji w magazynie.
MONDI BZWP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-30 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KASJER - od 9 PLN

obsługa stanowiska kasowego w markecie
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Tarnowskie Góry (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 480 PLN

prowadzenie recepcji
kontakt przez PUP - 2015-07-22 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)