Praca KASJER HANDLOWY Dąbrowa Górnicza kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system czasowy godzinowy

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
książeczka sanepidowska, odpowiedzialność, punktualność, mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Dąbrowa Górnicza

Sobieskiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy

danePracodawcy_nrKraz: 258599

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Dąbrowa Górnicza

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy