Praca KASJER HANDLOWY Cedynia kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Cedynia, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
INKASOWANIE ZA POMOCĄ KASY REJESTRACYJNEJ NALEŻNOŚCI OD KLINTÓW, PRZYJMOWANIE NALEŻNOŚCI W FORMIE GOTÓWKI, WYDAWANIE RESZTY OD KLINETÓW, ROZLICZANIE KASY I PRZEKAZYWANIE UTARGÓW DO KASY GŁÓWNEJ, DBANIE O CZYSTOSĆ I ESTETYKĘ MIEJSCA PRACY.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cedynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Łużycka 55, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Łużycka

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Magazynowanie towarów na stacji paliw.Obsługa klienta.Obsługa urządzeń technicznych stosowanych na stacji paliw.Inkasowanie należności finansowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Słupca (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łubnice (łódzkie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY UPRAWIE PIECZAREK - od 13 PLN

prace pomocnicze przy uprawie pieczarek, dbanie o czystość i porządek na halach produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Włoszakowice (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, min. 1 doświadczenia, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na przewóz rzeczy, kierowanie samochodem ciężarowym - wywrotką na budowach związanych z wodociągami i kanalizacjami, praca w delegacjach
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Czekanów (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI PAPIERU I FOLII - od 2 000 PLN

obsługa maszyn do produkcji papieru i folii
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Leszno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, metkowanie towaru, obsługa klienta, naliczanie cen, segregacja
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Pińczów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sanok (podkarpackie)

KOLPORTER DRUKÓW BEZADRESOWYCH - od 13 PLN

Kolportaż ulotek reklamowych w obszarze świadczenia usług cateringowych z lokalu, praca na terenie Krakowa
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kraków (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

montaż konstrukcji metalowych, itp
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 900 PLN

Osoba odpowiedzialna za pozyskanie nowych kontrahentów w szczególności firm zarejestrowanych w Polsce z kapitałem zagranicznym (rosyjskim, ukraińskim)
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Marki (mazowieckie)

PROJEKTANT, ASYSTENT PROJEKTANTA - od 3 000 PLN

Wykonywanie projektów w branży elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Lublin (lubelskie)

KASJER HANDLOWY - od 11,02 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH - 1 850 - 2 200 PLN

Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym oraz internetowym
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Brzesko (małopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

Prowadzenia i sprawdzanie stanów magazynowych ,wydawanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Żary (lubuskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży damskiej i męskiej.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Płock (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Jaroszowice (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

CIĘCIE I OKLEINOWANIE PŁYTY MEBLOWEJ
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraczewice Prywatne (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Samodzielne gotowanie, oraz przyuczenie się do nowego menu restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zamość (lubelskie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

kierowca
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Świdwin (zachodniopomorskie)

DYSPOZYTOR RADIOTAXI - od 1 850 PLN

utrzymanie ładu na stanowisku pracy, odbieranie telefonów, obsługa centrali radio-taxi, obsługa komputera,
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sosnowiec (śląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

Planowanie przestrzenne, obsługa administracyjna propcesu planowania i asystowanie przy projektowaniu, tworzenie pism i dokumentów niezbędnych w toku procedury planistycznej.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Zdzieszowice (opolskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - do 1 900 PLN

Pracownik odpowiadać będzie za wykonywanie instalacji wentylacji i kliematyzacji na budowach u klientów pracodawcy.Na podstawie otrzymanej dokumentacji pracownik będzie musiał przygotować zestawienie potrzebnych elementów i urządzeń niezbednych do realizacji projektu. Następnie będzie wykonywał instalację zgodnie z dokumentacja projektową oraz możliwościami na budowie. W przypadku kolizjii lub innych zmian w stosunku do projektu wykonawczego pracownik bedzie musiał przygotować dokumentację podywkonawcza w programie Auto-cad lub pododbnym. Ponieważ do0kumentacja przygotowana jest w różnych językach, pracownik mus8i posługiwać się wskazanymi w wymaganiach językami w stopniu wystarczającym do pracy z projektem i późniejszej jego edycji. Miejsce pracy: ul. Mielecka Wrocław Kontakt kandydatów telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - od 13 PLN

obsługa gości i sali restauracyjnej, obsługa imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Olesno (opolskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz miejscowość