Praca KASJER - FAKTURZYSTA Ustrzyki Dolne FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EDMARK"

29-go Listopada 26, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
kontakt z klientem, prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, fakturowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ustrzyki Dolne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieszczadzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ustrzyki Dolne

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 300 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fakturzystka

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1: Kasjer handlowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EDMARK"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: bieszczadzki

Gmina pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Ulica pracodawcy: 29-go Listopada

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy