Praca KASJER-FAKTURZYSTA (REFUNDACJA) Siedlęcin kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-FAKTURZYSTA (REFUNDACJA)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-03-07

Lokalizacja: Siedlęcin (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Siedlęcin, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-FAKTURZYSTA (REFUNDACJA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlęcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: materiały budowlane- sprzedaz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

pracownik budowlany, donoszenie materiałów budowlanych, wykonywanie podstawowych prac narzędziami
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Ewcin (łódzkie)

MŁODSZY KONSTRUKTOR - od 2 000 PLN

nadzór nad terminowym wykonywaniem zadań z zakresu konstrukcji narzędzi przy nowych uruchomieniach, nadzorowanie wdrażania nowych narzędzi i nowych procesów produkcyjnych od strony konstrukcji. wdrażanie nowych technologii oraz nowych rozwinięc technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Zielona Góra (lubuskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 200 PLN

ścisła współpraca z szefem kuchni, kontrola magazynów: stany magazynowe, zapotrzebowanie, estetyczne prezentowanie dań, dbanie o przestrzeganie zasad higieny na kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

pomoc w organizacji pracy w grupie wychowawczej i kierowanie procesem wychowawczym, tworzenie serdecznej atmosfery sprzyjającej rozwojowi uczuć i więxi emocjonalnych w grupie wychowawczej, troska o właściwy stosunek o właściwy stosunek wychowanków do nauki, dbanie o higienę, zdrowie i bezpieczeństwo wychowanków
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Oława (dolnośląskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Warszawa (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.Oferta skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30-go roku życia z ustalonym II profilem pomocy (RPO).
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Bielsko-Biała (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Grodków (opolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Lubsza (opolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Rozpakowywanie i kontrola towaru, przygotowywanie i pakowanie towarów do wysyłki.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych poniżej 30 roku zycia, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Bielsko-Biała (śląskie)

KRAWCOWA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lubcz (opolskie)

POMOC NAUCZYCIELA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Nauka planowania i organizowania różnych typów zabaw i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Organizacja pracy w biurze.Obsługa urządzeń biurowych.Prowadzenie rejestru pojazdów.Sprawdzanie i odbiór poczty tradycyjnej i elektronicznej.Nadzór nad dokumentami firmowymi.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Słupca (wielkopolskie)

TRAKTORZYSTA - od 2 000 PLN

Praca w Lelechowie. Obsługa ciągnika rolniczego, naprawa sprzętu.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Lelechów (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łabiszyn (kujawsko-pomorskie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów. Bezpośredni kontak z klientem ukraińskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 800 PLN

Odbieranie telefonów od klientów, rozmowy w języku białoruskim. Rozwiązyanie problemów przesyłanych przez klienta również w języku białoruskim
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Łódź (łódzkie)

DEKARZ - od 2 700 PLN

czytanie i analiza rysunków roboczych, przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich, wykonywanie podstawowych operacji blacharskich tj. trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginie, zawijanie brzegów, zaginanie krawędzi, lutowanie połączeń, nitowanie, wywijanie krawędzi, wyklepywanie naroży itd., obijanie blachą elementów drewnianych, wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, montowanie rynien i rur spustowych, wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, attyk, okapów, gzymsów, kominów, włazów dachowych, anten, masztów, rur wentylacyjnych, podokienników itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tłuszcz (mazowieckie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Nowy Glinnik (łódzkie)

SPRZĄTACZKA 262 - od 2 000 PLN

Dbanie o czystość pracowniczych obiektów hotelowych z zameldowanymi obywatelami rosyjsko-języcznymi, oraz prace porządkowe na obiektach budowlanych. Pozostałe prace zlecone przez kierownictwo w/w obiektów
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Żyrardów (mazowieckie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - od 7 000 PLN

- interpretuje i anazlizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie- udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne- buduje relacje z klientami Spółki
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA/ SZWACZ - od 1 850 PLN

szycie odzieży letniej
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Żuromin (mazowieckie)

Wykładanie towaru, kontrola dat przydatności. Aktualizacja cen, dbanie o porządek na sali sprzedaży i na zapleczu. Pomoc w przyjmowaniu dostaw. Obsługa klienta (bez obsługi kasy). Poznawanie zasad space management, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

sprzątanie, osoba chętna do pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckiej i wietnamskiej, organizacja pracy w restauracji, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Zebrzydowice Dolne (śląskie)

POMOC KUCHARZA - do 1 000 PLN

przygotowywanie posiłków z menu lokalu,dbanie o czystość miejsca pracy,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

malowanie placów zabaw i inne czynności wspomagające budowę placów zabaw
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Chorzów (śląskie)