Praca KASJER - FAKTURZYSTA Ostrów Wielkopolski Hurtownia EUROCASH S.A. Ostrów Wlkp

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Radłowska 10, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykształcenie zawodowe,obsługa komputera, kasy fiskalnej,może być osoba do przyuczenia,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER - FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Hurtownia EUROCASH S.A. Ostrów Wlkp

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny 733 042 809e-mail: c00265 (at) eurocash.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Radłowska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowedoswiadczenie - mile widzianeprofil II, osoba z art.49art. 49
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

FRYZJER ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - mycie włosów, modelowanie, strzyżenie damsko-męskiekoloryzacja,trwała, upięcia, loki, fale, zabiegi na włosy,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Raszków (wielkopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

chęci do pracy, 2 zmiany, miejsce pracy: Odolanów
"GRZEŚ" W. SZYMCZAK SPÓŁKA JAWNA - 2016-06-03 - Odolanów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY DZIAŁU WINDYKACJI - od 2 000 PLN

wykształcenie wyższeprawo jazdy kat. Bweryfikacja dokumentów, wprowadzanie danych do systemu, kontakt z klientami, dłużnikami, pełnomocnikami i komornikami
Magna Era Sp. z o.o. - 2016-12-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 850 PLN

montaż sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Brok (mazowieckie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - 997,4 PLN

montaż stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Strękowo Nieczykowskie (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

składanie mebli, montaż
Z.H.U.P. "MARK" s.c. Ryszard Kunka; Marcin Kunka - 2017-01-02 - Komorowo (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przewóz i rozładunek mebli
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Stare Lubiejewo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

doświadczenie na ww stanowisku
Jerzy Wawrzyniak - 2016-11-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

wyksz. min. zawodowe gastronomiczne, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lekki lub umiarkowany
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

wyksz. zawodowe, dobra organizacja pracy
POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-01-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POMIAROWIEC W IZBIE KONTROLI JAKOŚCI - 2 000 - 2 700 PLN

wykształcenie min. zawodowe, dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, obsługa maszyn pomiarowych, doświadczenie na podobnym stanowisku. Mierzenie wyprodukowanych części na maszynach pomiarowych CNC.
CNC- ARTEGO Sp. z o.o. - 2016-09-19 - Czekanów (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 780 PLN

przygotowanie i wydawanie potraw
Zajazd ORCHIDEA Małgorzata Kimak - 2015-11-24 - Nagoszewka Druga (mazowieckie)

INŻYNIER APLIKACYJNY - od 4 000 PLN

wsparcie techniczne dla klientówdobór elementów elektronicznychnadzór nad montażem płytek PCBkontakt z producentami podzespołów elektronicznychnadzór nad zamówieniamiwymagane wykształcenie wyższe z dziedziny elektronikidobra znajomość języka angielskiegoumiejętność projektowania układów elektronicznych i płytek PCB
AET Sp. z o.o. Sp.k - 2016-09-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH - 1 850 - 2 800 PLN

naprawa maszyn szwaliniczychwykształcenie zawodowe
KT-INVEST Sp.zo.o. - 2016-09-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

prawo jazdy CE, transport w spedycji, trasy krajowe,powroty codziennie lub wyjazdy tygodniowe
PHU BUDIR Danuta Pacyna - 2016-11-14 - Topola Wielka (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

checi do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. C;załadunek, rozładunek oraz dostawa warzyw;najlepiej osoby z okolic miejscowości Szczury
Sprzedaż Hurtowa Warzyw i Owoców Anna Garbarczyk - 2016-06-06 - Szczury (wielkopolskie)

KASJER/ FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

Fakturowanie, obsługa działu, wykładanie towaru, obsługa klienta. Praca również w soboty (co druga od 6-16).
"Eurocash" Spóka Akcyjna - 2016-06-20 - Wadowice (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWY DRÓG ( STAŻ- UZUPEŁNIENIA FP) - 997,4 PLN

staż - usypywanie dróg tłuczniem kamiennym, usypywanie dróg mieszanką kamienna, rozpantowanie i wyrównywanie, uzupełnianie poboczy przy drogach, ubijanie i wyrównywanie, wykaszanie poboczy dróg
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Ludwików (wielkopolskie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - od 1 850 PLN

wyksz. wyższe po ww kierunku lub osoba w trakcie studiów;kosztorysowanie, przygotowywanie inwestycji w zakresie sanitarnym
Budownictwo Inżynieryjne Perz s.c. - 2016-09-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C + E - od 2 500 PLN

prawo jazdy kat. C + E,świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy,doświadczenie mile widziane,wymagana minimalna znajomość j. niemieckiego,trasy międzynarodowe, wynagrodzenie do uzgodnienia
POLMOstrów SPÓŁKA Z O.O. Płóciennik - 2015-12-02 - Wysocko Wielkie (wielkopolskie)

TAPICER - od 2 000 PLN

mile widziane doświadczenie w zawodzie, zdolności manualne, dokładność, sumienność,tapicerowanie elementów składowych mebli;wynagrodzenie: 2000+premia uznaniowa
Zakład Produkcyjno- Handlowy LITEX Litwin Stanisław - 2016-03-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E - 5 000 - 6 000 PLN

karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy C+E, trasy krajowe i zagraniczne
PPHU Marek Drobnikowski - 2016-04-25 - Odolanów (wielkopolskie)

POMOCNIK NA BUDOWIE - od 3 000 PLN

doświadczenie na ww stanowisku, miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
INWEST BUD Jarosław Grell - 2016-08-24 - Czekanów (wielkopolskie)

LEKARZ ORZECZNIK ZUS - od 6 600 PLN

lekarz medycyny z tytułem specjalisty-specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy, medycyna społeczna), min. 5 lat czynnego wykonywania zawodu, min. 1 rok pracy związanej z orzecznictwem lekarskim,
ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych o/Ostrów Wlkp. - 2016-09-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

STAŻ- szkolenie BHP stępne i stanowiskowe, zapoznanie z przepisami p.poż oraz wykonywanie i zapoznanie się pod nadzorem opiekuna: profesjonalna obsługa klienta, gwarancjeczystość i higiena na stanowisku pracy, zasady towarowania, sposoby prezentacji towaru, oznaczanie towarów, daty przydatności do spożycia i systemy ( FIFO, MHD, KRLZ ), gazetka TIP-TOP, oznaczanie promocji, przebieg akcji reklamowych, praca z towarem, wypakowywanie towaru, układanie na półkach, przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, sprawdzanie i kontrola pod nadzorem opiekuna terminów przydatności towarów do spożycia, sprawdzanie i stosowanie zasady FIFO, porządkowanie swojego miejsca pracy,Kierowanie: wózkiem widłowym,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 700 PLN

Wykonywanie elementów konstrukcji stalowych i kratowniczych itp.Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie w pracy min. 2 lata, obsługa podnośników itp., mile widziana praktyka przy montowaniu konstrukcjii stalowych, praca na wysokości powyżej 3 metrów.
INSSTAL Adrian Sójka - 2016-03-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)