Praca KASJER/DORADCA KLIENTA (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) Łódź BIURO USŁUG POŚREDNICTWA BANKOWEGO

Agencja PKO ul.Traktorowa 49, 91-117 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów (wpłaty / wypłaty,sprzedaż produktów bankowych)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
[System wynagrodzenia] : miesięczny (podstawa + PROWIZJA)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER/DORADCA KLIENTA (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych,

Nazwa pracodawcy: BIURO USŁUG POŚREDNICTWA BANKOWEGO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Al.Wyszyńskiego 47/67, 94-047 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Al.Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 47/67

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni