Praca INŻYNIER ZMIANOWY R6/0013-6/16 Włocławek INDORAMA VENTURES POLAND SP. Z O.O.

87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
organizowanie i kontrola pracy podległych pracowników, regulowanie parametrów procesowych, monitorowanie urządzeń w celu utrzymania właściwych parametrów pracy zakładu, diagnozowanie i usuwanie problemów technologicznych, obsługa zaworów, maszyn, urządzeń, paneli kontrolnych, koordynowanie prac podczas napraw maszyn i urządzeń, współpraca z działem utrzymania ruchu, optymalizacja procesu produkcyjnego, opracowywanie raportów, analiz, zestawień produkcyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ZMIANOWY R6/0013-6/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: inżynier technologii chemicznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inżynier technologii chemicznej

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ukończone studia wyższe techniczne: technologia chemiczna, inżyniera chemiczna, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, umiejętność organizowania pracy własnej, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność i zaangażowanie; gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: INDORAMA VENTURES POLAND SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski, angielski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Zgłoszenia: list motywacyjny + CV (w języku polskim i w języku angielskim) z nazwą stanowiska w temacie e-maila, prosimy kierować na adres: kadry (at) pl.indorama.net. Aplikacje wyłącznie w języku polskim nie będą rozpatrywane.Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodne z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier technologii chemicznej