Praca INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI Siemkowice kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu

Data publikacji: 2016-03-07

Lokalizacja: Siemkowice (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siemkowice, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pajęczański

Zawód: inżynier technologii żywności

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Pajęczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pajęczno

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier technologii żywności

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zielona Góra (lubuskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE DREWNA DO OBRÓBKI MECHANICZNEJ I RĘCZNEJ
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Skierniewice (łódzkie)

PIEKARZ - do 1 850 PLN

Wypiek pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn i urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Włodawa (lubelskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 997,4 PLN

- weryfikacja i kontrola materiałów oraz wyrobów gotowych, - wprowadzanie danych do sytemu, - wsparcie dla Inspektora Jakości.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

KASJER -SPRZEDAWCA- 19 REF - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Świebodzice (dolnośląskie)

WARTOWNIK - od 2 000 PLN

ochrona obiektu biurowego w Zabrzu ul. Wolności. Praca na 2 zmiany (7.00-19.00, 19.00-7.00).
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Praca przy wykonywaniu wykopów pod budynki, instalacja wodno-kanalizacyjna przy budowie dróg i parkingów.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace pielęgnacyjno-porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Reszel (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Zapewnienie porządku i czystości w budynkach mieszkalnych oraz na terenie danej nieruchomości.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

dbanie o porządek w pomieszczeniu handlowym,układanie towarów,odbiór towarów zgodnie z fakturą, obsługa klientów, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Ropa (małopolskie)

KUCHARZ REGIONALNEJ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ REGIONALNEJ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI STANOWISKA PRACY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE KIERUNKOWE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SNITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

analiza akt, rejestrowanie, wysyłka korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Kielce (świętokrzyskie)

KROJCZY - do 1 850 PLN

cięcie tkanin oraz innych materiałów zgodnie z okreslonymi wymogami produkcyjnymi
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Przasnysz (mazowieckie)

ASYSTENT SPECJALISTY DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

- Organizacja procesów transportowych w transporcie krajowym i zagranicznym- Nadzorowanie procesów transportowych- Wyszukiwanie ładunku do odpowiednich środków transportu- Analiza zleceń pod względem formalnym- Analiza rynku usług transportowych- Nadzorowanie dokumentacji procesów transportowych- Koordynowanie realizacji procesów transportowych
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Somonino (pomorskie)

ASYSTENTKA OKULISTY - od 1 850 PLN

pomiar ciśnienia oczu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POMOC OPIEKUNA W KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

1. Opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lata.2. Pomoc w wyjsciach na zewnąrz, spacery.3. Pomoc w nakarmieniu dziecka.4. Pomoc w przebieraniu dziecka.5. Organizacja czasu wolnego dla dzieci.6. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.7. Dbanie o wystrój sali w klubie dziecięcym.8. Przygotowanie miejsca odpoczynku dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łęczyca (łódzkie)

MONTER - PRESER TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

obróbka i montaż detali
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Miejsce wykonywania stażu Raszowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Raszowa (opolskie)

SORTOWACZ - od 2 000 PLN

Sortowanie przesyłek kurierskich na taśmie, ręczny rozładunek i załadunek.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Lućmierz-Las (łódzkie)

MŁODSZY REFERENT/PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z statusem Powiatu Pilskiego, Regulaminem Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Pile oraz struklturą organizacyjną Wydziału Geodezji i Kartografii.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Wyrzysk (wielkopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 000 PLN

przygotowywanie kanapek, sałatek, frytek, sprzątanie restauracji
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Poznań (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PLASTYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 200 PLN

nauczanie plastyki w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Ślipcze (lubelskie)

TECHNIK ELEKTRONIK - 997,4 PLN

Technik elektronik
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Niesłabin (wielkopolskie)

KRAWIEC - do 1 850 PLN

Wykształcenie: średnie/ zawodowe; doświadczenie zawodowe: 10 lat; mile widziana znajomość jęz. ukraińskiego; zakres obowiązków: obsługa maszyn szwalniczych z oprogramowaniem, szycie odzieży lekkiej, ciężkiej i wyspecjalizowanej; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Choszczno (zachodniopomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Łowicz (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

szpachlowanie, malowanie, montaż dekoracji betonowych i podłóg żywicznych
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Lubin (dolnośląskie)