Praca INŻYNIER PROJEKTU - HANDLOWIEC(NR 3698) Bydgoszcz ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Stanowisko: INŻYNIER PROJEKTU - HANDLOWIEC(NR 3698)

Wynagrodzenie: 3 000 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: dozorowanie procesów produkcyjnych, wsparcie działu produkcji w zakresie organizacji produkcji, rozliczania rozchodów materiałowych oraz nakładów pracy

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Witebska 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
dozorowanie procesów produkcyjnych, wsparcie działu produkcji w zakresie organizacji produkcji, rozliczania rozchodów materiałowych oraz nakładów pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PROJEKTU - HANDLOWIEC(NR 3698)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: planista produkcyjny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie średnie lub wyższe: mechaniczne lub pokrewne, doświadczenie w planowaniu procesów produkcyjnych; w kontrolowaniu jakości w odniesieniu do norm ISO

Nazwa pracodawcy:
ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 52 360 60 01 w godz. 7.00-15.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Witebska

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: planista produkcyjny

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.05.2016