Praca INŻYNIER DS. TOWRZENIA SPECYFIKACJI I PROJEKTOWANIA ARCHITEKTURY OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Tworzenie architektury oprogramowania dla systemów wbudowanych i stacji bazowych telefonii komórkowej, dokumentowanie wymagań dla programistów, analiza wymagań klienckich, analiza ryzyk technicznych w obszarze ekspertyzy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 20 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Nie mniej niż 20 000 zł brutto miesięcznie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER DS. TOWRZENIA SPECYFIKACJI I PROJEKTOWANIA ARCHITEKTURY OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe - inżynier telekomunikacji, min. 20 lat w branży telekomunikacyjnej, wiedza na temat systemów telekomunikacyjnych z uwzględnieniem architektury tych systemów oraz występujących w nich interfejsów, wiedza na temat protokołów telekomunikacyjnych, znajomość systemu NetAct oraz produktów, znajomość technologii GSM, WCDMA, LTE, programów - VEGAS, RENO, WMP, JNCIP-M (Professional, M/T-series)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

POZOSTALI SPRZEDAWCY (KONSULTANCI) W CENTRACH SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Pozostali sprzedawcy (konsultanci) w centrach sprzedaży telefonicznej / internetowej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Białobrzegi (mazowieckie)

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Radomsko (łódzkie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Krakowska 1 Kraków. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

DAY TRADER / ANALITYK FINANSOWY - od 12,5 PLN

- Obsługa platformy STERLING TRADER PRO. Analiza ekonomiczna spółek giełdowych. Analiza raportów finansowych. Analiza techniczna.- Wynagrodzenie: 12,50 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie do 31.12.2016 r.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 15:00-22:00. Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w instytucji finansowej. Wymagana znajomość Platformy Sterling Trader Pro. Znajomość Analizy technicznej. Wymagana zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PIASKARKI - od 2 500 PLN

czyszczenie elementów brudnych i zardzewiałych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Pątnów (łódzkie)

POMOC BIUROWA - do 1 850 PLN

prace pomocniczo biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Spytkowice (małopolskie)

MYJOWY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

obsługa zwierząt chodowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Rekowo (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 600 PLN

ogólna i wyspecjalizowana obsługa napraw pojazdów samochodowych i busów, w tym dodatkowo wulkanizacja, prace serwisowe, montaż elementów wyposażenia, diagnoza i usuwanie usterek i wad, dbałość o wysoką jakość naprawy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - od 925 PLN

Zarządzanie projektami informatycznymi oprogramowania klasy ERP w przedsiębiorstwach oraz uczelniach wyższych, zarzadzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu, nadzor nad realizacją projektu oraz kontrola jakości wykonywanych prac, zarządzanie zmianami w projekcie, koordynacja prac zespołu i podwykonawców. Praca na terenie całej Polski.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

uczestniczenie w przyjmowaniu i wydawaniu towarów /do i z magazynu/, poznawanie asortymentu towarowego w magazynie i sklepie, rozkladanie i sortowanie towarów, weryfikacja dostaw towarów pod względem ilościowym i jakościowym.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gostynin (mazowieckie)

PIEKARZ - do 2 000 PLN

Wypiekanie pieczywa. Pakowanie i konfekcja przesyłęk do odbiorców.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Kolbudy (pomorskie)

POMOC KUCHENNA/WOŹNA - 997,4 PLN

1. Obróbka wstępna warzyw i owoców.2. Sporzadzanie surówek.3. Zmywanie naczyń.4. Dbanie o czystość na stołówkach.5. Pomoc przy sporządzaniu posiłków.6. Pomoc przy wydawaniu posiłków.7. Utrzymanie czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach szkolnych.8. Dbanie o sprzęt znajdujący się w salach lekcyjnych.9. Pielęgnacja roslin znajdujących się w szkole.10. Inne czynności wynikające ze specyfiki pracy na stanowisku woźnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Topola Królewska (łódzkie)

PRACOWNIK CUKIERNI - do 1 850 PLN

Oferta dla osób po 30 roku życia, spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie: zawodowe; mile widziane doświadczenie w branży cukierniczej lub piekarniczej; akt. ks. sanepidowska; zakres obowiązków: obsługa maszyn piekarniczo - cukierniczych, uczestnictwo w produkcji wyrobów cukierniczych; dwie zmiana; miejsce pracy: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Pyskowice (śląskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

praca na produkcji przy piecach obrotowych i ciastach ( bułki, chleb)
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Miękinia (dolnośląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

prace administracyjno-księgowe
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Góra (dolnośląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 11 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych
AST HOTEL Sp. z o.o. ESTER HOTEL - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

PODINSPEKTOR DS OBSŁUGI KANCELARII URZĘDU - od 1 850 PLN

zadania związane z obsługą kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Somianka (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

Wykonywanie projektów graficznych przy użyciu komputera i specjalistycznych programów, prace związane z przetwarzaniem grafiki (przygotowanie do druku) na potrzeby firmy.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Przyrowo (zachodniopomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2015-10-22 - Chorzele (mazowieckie)

SPRZĄTACZ/KA DOMOWA - od 16 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 900 PLN

Wykonywanie prac ślusarskich związanych z naprawą maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Jawor (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Złotoryja (dolnośląskie)

STAŻ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-rozliczanie kierowców z powierzanej pracy, rachunków, itp.-obsługa telefoniczna i mailowa klientów zagranicznych-raporty tygodniowe, miesięczne z funkcjonowania firmy (koszty i przychody)-wystawianie faktur-obsługa spedycyjna
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nowa Sól (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klientów, kasy fiskalnej, ekspozycja towaru, wypełnianie druków.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Mysłowice (śląskie)

OPERATOR PROCESÓW OBRÓBKI CIEPLNO- CHEMICZNEJ (S) - 997,4 PLN

Szkolenie BHP na stanowisku pracy, nauka obsługi dokumentacji, pozyskanie wiedzy na temat peocesów obróbki cieplno-chemicznej, nauka posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi, nabycie umiejętności "czytania" procesów specjalnych, udział w szkoleniach
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Tarnów (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Krosno (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

przewóz towarównazór i ładowanie towarówprowadzenie dokumentacji dot. transportu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Skoczów (śląskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

opieka nad osobami niepelnosprawnymi
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Szarocin (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed