Praca INWENTARYZATOR Leszno kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Liczenie towaru w sklepie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 12 PLN

Data zakończenia pracy: 04.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Leszno

Kazimierza Pułaskiego 9a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 9a

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Leszno

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera.
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 13 PLN

ochrona obiektu przemysłowego
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Olesno (opolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie konstrukcji stalowych
kontakt przez OHP - 2016-09-23 - Kocikowa (śląskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

konserwacja i naprawa maszyn
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Police (zachodniopomorskie)

CZYNNOŚCI SORTOWANIA - od 2 000 PLN

zbieranie beli z tworzyw sztucznych na stołach sortowniczych
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Zielona Góra (lubuskie)

INWENTARYZATOR - od 15 PLN

Liczenie towaru za pomocą urządzeń skanujących
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 000 PLN

ochrona
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

produkcja okien
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Wędkowy (pomorskie)

KASJE/SPRZEDAWCA/PRACOWNIK HALI - do 13 PLN

obsługa kasy fiskalnej (firma szkoli), tworzenie ekspozycji towaru, wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA DROGI - 2 500 - 3 000 PLN

koszenie trawy, naprawa nawierzchni drogi, usuwanie grafiti, naprawa barierek, oznakowanie drogi podczas wypadków, odśnieżanie drogi,prowadzenie dokumentacji wykonanych prac
kontakt przez OHP - 2016-01-26 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 12 PLN

Liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Rzeszów (podkarpackie)

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - od 2 100 PLN

dotrzymywanie towarzystwa starszej osobie, gotowanie, opieka nad os. starszą
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA ORAZ WYDAWANIE POSIŁKÓW - do 1 850 PLN

sprzątanie pokoi gościnnych, wydawanie posiłków, zmywanie naczyń
kontakt przez OHP - 2016-04-11 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

INWENTARYZACJA 05.-06.07.2016R. - 10 - 11 PLN

liczenie stanów magazynowych
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 2 400 PLN

Wdrażanie nowych produktów. Obsługa techniczna prowadzonych projektów w zakresie doboru rozwiązań. Przygotowywanie rysunków technicznych, dokumentacji technicznej.
kontakt przez OHP - 2017-03-06 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (CZECHY) - 10 - 16 PLN

wizualna kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MONTER HYDRAULIKI/ SYSTEMÓW OGRZEWANIA I KLIMATYZACJI - od 10 EUR

Montaż urządzeń sanitarnych, instalacji systemów grzewczych i pomp ciepła, konserwacja i naprawa.
kontakt przez OHP - 2016-09-16 - Niemcy (Niemcy)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH/CZOŁOWYCH - od 14 PLN

zaopatrywanie linii montażowej, obsługa materiałami w magazynie wysokiego składowania, załadunki/rozładunki naczep.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Namysłów (opolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI/ŁAŃCUT - 11 - 12 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER - 2 200 - 2 500 PLN

montaż elementów, scalanie, scalanie, integracja elementów
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK PRZEPROWADZKOWY - od 13 PLN

Załadunek różnego rodzaju materiałów biurowych i mebli do samochodu, przejazd do m0ca docelowego, rozładunek wcześniej zapakowanych rzeczy.
kontakt przez OHP - 2017-01-31 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK EKIPY INWENTARYZACYJNEJ - od 13 PLN

Praca polega na skanowaniu kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedaży i zliczaniu ich ilości.
kontakt przez OHP - 2016-04-25 - Wrocław (dolnośląskie)

kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR WTRYSKARKI - do 2 000 PLN

Obsługa linii produkcyjnej -doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość komputera, dobra organizacja pracy
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
La Fotok sp. z o.o. Wólka Kosowska - 2016-06-10 - Leszno (wielkopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 9 PLN

dystrybucja ulotek, plakatowanie miasta
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KOMISJONER-PAKOWACZ (N) - 2 475 - 3 000 PLN

kompletowanie zamówień (odzież i dodatki +art. wyposażenia wnętrz) oraz pakowanie do wysyłki.
kontakt przez OHP - 2016-12-13 - Plewiska (wielkopolskie)

STRAŻNIK - od 2 410 PLN

Rezerwa w składzie zmiany, obserwacja monitorów, dozorowanie spacerów osadzonych, dozorowanie, konwojowanie i patrolowanie obiektu. Brak możliwości zakwaterowania. W przypadku reorganizacji jednostki praca w Zakładzie Karnym w Gębarzewie.
Areszt Śledczy w Lesznie - 2016-04-11 - Leszno (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

praca na stanowisku produkcyjnym,obsługa linii produkcyjnej oraz nawijarkipakowanie wyrobów
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

Przeglądy i konserwacja maszyn; naprawa i modernizacja ukł. autom.; kontrola sprawności maszyn
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Świętochłowice (śląskie)