Praca INWENTARYZATOR Berlin kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Zakres obowiązków:
-liczenie towaru- obsługa urządzeń do skanowania- pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 18,31 - 24,86 PLN

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Berlin

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Niemcy

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 18,31 - 24,86 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oświadczenie o niekaralności

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów

Mościckiego 27, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Mościckiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: Agencja pracy tymczasowej

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator