Praca INTENDENT (150F) Drezdenko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
zaopatrzenie magazynu, prowadzenie sekretariatu przedszkola, przyjmowanie wpłat za przedszkole, sporządzanie jadłospisów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTENDENT (150F)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drezdenko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: intendent

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy: DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: intendent

SPECJALISTA DS. ZOBOWIĄZAŃ/ PURCHASE TO PAY SPECIALIST - od 4 500 PLN

Standaryzacja i autoamtyzacja części procesów finansowych; zapewnienie sprawozdawczości,walidacji danych i analityki; zapewnienie prawidłowych i terminowych płatności ; koordynacja działań pomiędzy dostawcami, a organizacjami firmy. Realizacja usprawnień w ramach procesu purchase to pay.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Łódź (łódzkie)

ARCHITEKT - od 2 774,96 PLN

projtowanie w zakresie architektury i architektury wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Poznań (wielkopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

murowanie ścian nośnych, działowych itp. wykonywanie tynków róznymi metodami Miejsce pracy : Rzeszów i delegacje ( Litwa , Wilno)zakwaterowanie i dojazd na koszt pracodawcy .
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Rzeszów (podkarpackie)

548U - HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

obsługa klientów, przygotowanie dokumentów sprzedaży, przyjmowanie i wydawanie towaru, dbanie o ekspozycję w salonie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Radom (mazowieckie)

REFERENT - od 1 850 PLN

referent
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 900 PLN

wykonywanie manicure, pedicure, henne, masaże, zabiegi pielęgnacyjne,
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 2 000 PLN

Prace budowlane polegające na murowaniu i tynkowaniu ścian.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Nowy Targ (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu komisu,obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Grzymałków (świętokrzyskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - od 1 800 PLN

wprowadzanie danych księgowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ-ASYSTENT SZEFA KUCHNI - od 2 450 PLN

Bezpośredni kontakt z producentami żywności z Pakistanu, odtwarzanie oryginalnych dań kuchni indyjskiej i pakistańskiej. Bezpośredni kontakt z klientami z Pakistanu.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Ozorków (łódzkie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

kompletowanie zamówień, pakowanie produktów i wysyłka, sporządzanie i ewidencja rachunków za przesłane towary
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TOKARZ - od 1 750 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - 2 500 - 2 800 PLN

Kompleksowa obsługa klienta w branży jubilerskiej, drobne prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Legionowo (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej, usuwanie zbędnego owłosienia, pielęgnacjai oprawy oczu, dekoltu, cery
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Ustroń (śląskie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

składanie mebli na miejscu pracy i montaż u klienta; osoby bezrobotne zainteresowane ofertą i spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłaszanie się do swojego doradcy klienta w celu pobrania skierowania na giełdę pracy;
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pabianice (łódzkie)

POMOC FRYZJERSKA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa klienta, farbowanie, mycie głowy.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Dobrowoda (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gródek (mazowieckie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 2 000 - 2 400 PLN

Pomoc przy sporządzaniu dokumentów handlowych, ewidencja dokumentów handlowych i księgowych, prowadzenie elektronicznej korespondencji, archiwizowanie dokumentów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, koordynowanie zaopatrzenia biurowego przedsiębiorstwa, udział w tworzeniu strony www.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bielsko-Biała (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami.2. Archiwizacja dokumentacji studenckiej.3. Prowadzenie dokumentacji toku studiów.4. Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych.5. Przygotowanie i wysyłka korespondencji.6. Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych.7. Sporządzanie decyzji administracyjnych.8. Wystawianie zaświadczeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO - do 1 850 PLN

obsługa walca drogowego
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SERWISANT LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

serwisant linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Pieszyce (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obróbka wstęna warzyw i owoców.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Obsługa magazynu, dbanie o ład i porządek na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed