Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ Wolnica Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy

11-135 Wolnica 50, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni ogrodniczo-zielarskiej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubomino

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Technik ochrony środowiska*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lubomino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wolnica

Numer budynku pracodawcy: 50

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*