Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ. Sulęcin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
prace interwencyjne: bezpośrednia praca z osobami niepełnosprawnymi poprzez realizację zadań w placówce

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulęcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sulęciński

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Umiejętnośść obsługi maszyn (piły stołowej, wiertarki, wyrzynarki)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

Lipowa 18b, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: sulęciński

Gmina pracodawcy: Sulęcin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sulęcin

Ulica pracodawcy: Lipowa

Numer budynku pracodawcy: 18b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa układu klimatyzacji, kół i ogumienia
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

REFUNDACJA ART. 150 F - EVENT ASSISTANT (UZUP. ) - do 1 850 PLN

Pomoc przy organizacji imprez, wysyłka zapytań do podwykonawców, wizje lokalne obiektów, wyszukiwanie stanu magazynowego - pilnowanie, uzupełnianie braków, techniczna obsługa eventów
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pomoc przy sporządzaniu map, wykresów i dokumentów z zasobu do sprzedaży (w tym sporządzanie odbitek, opieczętowanie), pomoc w przygotowaniu materiałów do zgłoszeń prac geodezyjnych, rejestracja operatów wpływających ze zgłoszeń prac geodezyjnych. Staż w Wydziale Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KALETNIK (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zaleszany (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - do 1 440 PLN

Sprzątanie w pawilonie handlowym. Miejsce pracy: wrocław ul. Głogowska 6 Kontakt kandydatów z pracodawca: 605-069-321Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I HYDRAULICZNYCH - od 1 750 PLN

montaż sieci elektrycznych wewnętrznych i zewnętrzynych, montaż instalacji hydraulicznych/oferta z GCP Koniecpol/
kontakt przez PUP - 2015-11-12 - Ślęzany (śląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Niedrzwica Kościelna (lubelskie)

RĘKODZIELNIK/RĘKODZIELNICZKA - od 2 000 PLN

Rękodzielnik/rękodzielniczka
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Poznań (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SERWISANT UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (Z) - od 1 850 PLN

czyszczenie samochodów, tapicerki meblowej, dywanów, konserwacja wykładzin PCV oraz marmurów, przenoszenie dywanów
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Tarnów (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA- OPIEKUN W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

Nauczyciel przedszkola- opiekun w żłobku- oferta pracy realizowana w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród, i składek, ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Rejestr przyjmowanych i wydawanych materiałów z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - MONTAŻ PRZYCZEP (Z) - do 1 850 PLN

montaż przyczep samochodowych z gotowych elementów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Skrzyszów (małopolskie)

SEKRETARKA - od 2 500 PLN

sekretarka w przedzkolu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pobiedziska (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

DROBNE PRACE REMONTOWE
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

wprowadzanie ofert do systemu. Kompletowanie dokumentacji, pozyskiwanie nowych ofert.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wolbrom (małopolskie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

profilaktyka i leczenie chorób zwierząt towarzyszących
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 200 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU MYCIA I DEZYNFEKCJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Sierpc (mazowieckie)

OPERATOR CAD - od 2 000 PLN

konstruowanie maszyn i urządzeń za pomocą programów CAD
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Żelisławice (śląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami i Regulaminem DPS.2. Czuwanie nad ogólnym stanem higieny osobistej mieszkańców.3. Karmienie mieszkańców, których stan tego wymaga.4. Czuwanie nad warunkami bezpieczeństwa mieszkańców i ich otoczenia.5. Pomoc w utrzymaniu czystości w pokojach mieszkalnych.6. Pomoc w prowadzeniu usprawnienia leczniczego wg wskazań lekarza.7. Koordynowanie działań jako pracownika pierwszego kontaktu.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Łęczyca (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów sklepu, wykładanie towarów, wycena towarów
kontakt przez PUP - 2014-05-08 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ADMINISTRATOR SIECI I BAZ DANYCH - od 1 850 PLN

administrowanie siecią komputerową, zarządzanie bazami danych, archiwizacja oraz informatyzacja zasobu geodezyjnych w biurze geodezyjnym
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kielce (świętokrzyskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Węgrów (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

- sprawowanie bezpośredniej opieki nad Mieszkańcem,- wykonywanie toalety porannej i wieczornej,- wykonywanie złożonych czynności higienicznych tj. kąpiel, mycie głowy, higiena stóp i dłoni,- dbanie o porządek najbliższego otoczenia Mieszkańca,- pomoc w spożywaniu posiłków,- podawanie leków,- umożliwienie korzystania z usług rehabilitacyjnych i terapeutycznych.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed