Praca INSTRUKTOR PRACOWNI WIKLINIARSKIEJ Rudnik nad Sanem Caritas Diecezji Sandomierskiej

Rzeszowska 35, 37-420 Rudnik nad Sanem, powiat: niżański, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z osobami niepełnosprawnymi w zakresie wikliniarstwa. Uprawnienia do pracy z osobami niepełnosprawnymi, kurs terapii zajęciowej, kurs wikliniarstwa. Obróbka wikliny, wyplatanie z wikliny praca z osobami niepełnosprawnymi.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR PRACOWNI WIKLINIARSKIEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rudnik nad Sanem

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: niżański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rudnik nad Sanem

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: Caritas Diecezji Sandomierskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Opatowska 10, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Adres strony pracodawcy: www.sandomierz.caritas.pl

Ulica pracodawcy: Opatowska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015

Podobne oferty pracy

MAGISTER FARMACJI - od 1 850 PLN

Ekspedycja leków, zamawianie towaru, realizowanie recept, obsługa komputera, wymagane prawo do wykonywania zawodu.
Apteka Centrum Szewc Stanisława - 2016-01-15 - Nisko (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Obsługa międzynarodowych transakcji handlowych. Tłumaczenie rozmów podczas spotkań biznesowych. Kontrola jakości wyrobów piekarniczych.
Piekarnia Marian Rostek - 2016-10-17 - Nisko (podkarpackie)

ŚLUSARZ - MECHANIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie różnego rodzaju prac związanych z naprawami, remontami maszyn i urządzeń, udział w skłądaniu nowych maszyn i urządzeń, znajomość rysunku technicznego.
Zakład Artykułów Ściernych "Armes" Zadrużniak Sławomir - 2016-04-12 - Nisko (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH - od 3 000 PLN

Obsługa maszyn budowlanych ( np.: ładowarka, koparka gąsienicowa, kruszarka itp)- wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku - prawo jazdy kat Buprawnienia na koparkę min. klasy III
Zakład Artykułów Ściernych ARMES Sławomir Zadrużniak - 2016-09-15 - Nisko (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, reprezentowanie firmy CV na: ph_podkarpackie (at) interia.pl ( w tytule: PH Nisko)
PROGRESS ACTIVE SP. Z O.O. - 2016-05-05 - Nisko (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY/MALARZ - od 2 000 PLN

Wszechstronne prace budowlane, doświadczenie zawodowe min. 1 rok
Usługi Remontowo-Budowlane Drabik Eugeniusz - 2016-06-10 - Jeżowe (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi, zajmowanie się sprawami kadrowymi.
F.H.U. "TOMASZ" mgr Tomasz Mordarski - 2015-11-30 - Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW JAKOŚCI - od 2 200 PLN

Wykonywanie wszelkich obowiązków związanych z działem jakości ISO 9000.
Zakład Artykułów Ściernych "Armes" Zadrużniak Sławomir - 2016-01-05 - Nisko (podkarpackie)

WARTOWNIK ODDZIAŁU WART CYWILNYCH - od 1 850 PLN

Aktualne zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, ważna legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, ważne orzeczenie lekarskie i psychologiczne stwierdzające fizyczna i psychiczną zdolność do wykonywania zadań, inne wymagania określone szczegółowo w ustawie z dnia 22.07.1997r. o ochronie osób i mienia (tekst jednolity Dz.U. z 2014r. poz. 1099)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie - 2016-03-11 - Nisko (podkarpackie)

PRZEZWAJANIE SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH. - od 2 000 PLN

Przezwajanie silników elektrycznych.
Z.P.H. CEMAL Ryszard Miazga - 2016-02-18 - Nisko (podkarpackie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

Pilnowanie terenu budowy. Pomoc przy pracach budowlanych.
DRAB - POL Firma Usługowo Handlowa Paweł Drabik - 2016-02-12 - Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

komunikatywność,umiejętność negocjacji, prawo jazdy kat. B
BATISTA Sp. z o.o. -Sp.k. - 2016-03-15 - Nisko (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towarów na półki, przyjmowanie towarów , prace porządkowe.
Delikatesy PIAST Władysława Lebioda - 2016-05-17 - Nisko (podkarpackie)

POMOC PRZY PRODUKCJI PIECZYWA - od 1 850 PLN

Pomoc przy wypieku pieczywa
Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. - 2016-07-18 - Jeżowe (podkarpackie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

Odbieranie telefonów, umawianie na wizyty, prowadzenie administracji
NZOZ SZOJA - MED Przemysław Szoja - 2016-04-21 - Nisko (podkarpackie)

ZAOPATRZENIOWIEC-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, zamawianie towarów
Sklep Spożywczo -Przemysłowy Anna Pikuła - 2016-03-29 - Jeżowe (podkarpackie)

AUTOMATYK - ELEKTRYK - od 3 500 PLN

Usuwanie podstawowych awarii, nadzór nad procesem produkcji,, programowanie maszyn Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV (E), znajomość budowy maszyn, znajomość, podstawowych programów sterujących masz. doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku
BAAS-PANEL P.W. Ryszard Molawka - 2016-10-24 - Zarzecze (podkarpackie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed