Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT B Kamieniec OŚRODEK SZKOLENIE KIEROWCOW

Stawowa 37, 64-061 Kamieniec, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: nauka kursantów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamieniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzemeszno

Zawód: instruktor nauki jazdy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Nazwa pracodawcy: OŚRODEK SZKOLENIE KIEROWCOW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Trzemeszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamieniec

Ulica pracodawcy: Stawowa

Numer budynku pracodawcy: 37

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy

Podobne oferty pracy

MASAŻYSTKA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lednogóra (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka na dziećmi i prowadzenie zajęć w przedszkolu, wymagane wykształcenie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji - 2016-08-30 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 8 PLN

Prace porządkowe w kuchni
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Skorzęcin (wielkopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa zwierząt futerkowych - norek
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Rakowo (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - od 1 850 PLN

w zależności od zapotrzebowania obsługa recepcji, prowadzenie rozmów, sprzątanie, sprzedaż
Firma MIKAMAR Mirosław Klimas - 2016-06-07 - Skorzęcin (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Gniezno (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa klientów
STOKROTKA Sp. z o.o. - 2016-12-01 - Gniezno (wielkopolskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

załadunek oraz rozładunek towarów, rozwożenie towarów po wyznaczonych sklepach i hurtowniach
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gniezno (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
Firma Łączyńscy S.J. - 2016-11-03 - Modliszewko (wielkopolskie)

KIEROWCA C + E - od 4 000 PLN

Transport międzynarodowy, wymagane zaświadczenie na przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR SUWNIC (SUWNICOWY) - od 1 850 PLN

transport materiałów przeznaczonych do przenoszenia suwnicą, zalewania farm płynnych metalem
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Gniezno (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

utrzymywanie w nienagannej kondycji i czystości pokoje wynajmowane klientom hotelu
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gniezno (wielkopolskie)

PIEKARZ - 1 750 - 2 500 PLN

przygotowywanie ciasta, wypiekanie chleba itp,
PIEKARNIA FISCHER - 2015-12-11 - Fałkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA PANELI WINYLOWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

W/G ZAKRESU CZYNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Gniezno (wielkopolskie)

MONTER DRZWI I PODŁÓG - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Witkowo (wielkopolskie)

POMOCNIK CATERINGU - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Gniezno (wielkopolskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B - od 2 500 PLN

Uprawnienia instruktora nauki jazdy kat. B; miejsce pracy: Knurów;
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "KĘDZIOR" KĘDZIERSKI DARIUSZ - 2016-03-02 - Knurów (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gniezno (wielkopolskie)

PORTIER - RECEPCJONISTA - od 2 500 PLN

Działaność usługowa i utrzymywanie porządku w budynku i na zewnątrz oraz działalność administracyjna w recepcji internatu
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego Ustawicznego w Gnieźnie - 2016-10-26 - Gniezno (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Trzemeszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

E.J.P. HOTELE Sp.z o.o.Sp.k.ZPCH - 2016-05-20 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowywaniu produktów do obróbki;obsługa urządzeń gastronomicznych;
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gniezno (wielkopolskie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obsługa klientów, sprzedaż towarów w barze
PPHU Eksport-Import MARTINA Walczak Mirosław - 2016-06-07 - Gniezno (wielkopolskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

malowanie wewnątrz budynków, prace wykonczeniowe malarskie, malowanie na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kiszkowo (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 8 PLN

obsługa maszyn wykrawającej kartony
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gniezno (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed