Praca INSTRUKTOR FITNESS Lewin Brzeski kontakt przez PUP

Stanowisko: INSTRUKTOR FITNESS

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Instruktor fitness

Data publikacji: 2016-04-19

Lokalizacja: Lewin Brzeski (opolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lewin Brzeski, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR FITNESS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lewin Brzeski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: instruktor fitness

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Karta referencyjna, dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor fitness

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wołomin (mazowieckie)

ROLNIK UPRAW MIESZANYCH - od 1 850 PLN

siew i pikowanie warzyw,selekcja negatywna roslin,obsługa wózka widłowego,obsługa ciągnika rolniczego
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Świątkowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków kuchni arabskiej i indyjskiej, dbanie o porzadek i higenę w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ASYSTENT DS. LOGISTYKI (S) - 997,4 PLN

Informowanie klientów o terminie dostawy oraz ich zmianie, telefoniczna ankieta zadowolenia klienta z dostawy, podsumowanie ankiet, rejestrowanie faktur transportowych, wpisywanie danych z przeglądu samochodów, produkcji, magazynów, pomoc w segregowaniu zleceń produkcyjnych, rejestrowanie kart drogowych, skanowanie norm produkcyjnych w celu wykonania bazy w formie elektronicznej, wypisywanie kart drogowych, segregacja tarcz tacho od kierowców, wprowadzanie danych do programu MAAT, szukanie nowych ładunków wolnych na giełdzie transportowej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Tuchów (małopolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawacz - uzupełnienie stanowiska pracy. Spawanie lekkich konstrukcji metalowych, obróbka pospawalnicza.Obsługa automatu spawalniczego.Źródło finansowania ALGORYTM
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Sierpc (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Leżajsk (podkarpackie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 750 PLN

Kompleksowa obsługa graficzna firmy, projektowanie nowych wzorów graficznych, przygotowywanie prezentacji projektów, tworzenie kompozycji do zdjęć, tła, aranżacji, wykonywanie i obróbka zdjęć, wsparcie graficzne stron social media i strony internetowej.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZĄTACZ/-KA BIUROWY/-A - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie zawodowe; 2 lata doświadczenia; wykonywanie prac wykończeniowych obiektów mieszkalnych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Gliwice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Skoczów (śląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bielsko-Biała (śląskie)

OGRODNIK OPERATOR MIKSERA KOMPUTEROWEGO - do 1 400 PLN

ZAŁADUNEK NAWOZÓW ROZPUSZCZALNYCH DO ZBIORNIKÓW I KOMPONOWANIE POŻYWKI, ANALIZA SKŁADU CHEMICZNEGO POŻYWKI, PROGRAMOWANIE MIKSERA KOMPUTEROWEGO POD KĄTEM OPYMALIZACJI PROCESU NAWOŻENIAWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ DAWKOWANIA NAWOZÓW, DOŚWIADCZENIE W PRACY PRZY KOMPONOWANIU POŻYWKI
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KRAWIEC - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Szycie wzorów dekoracji okiennych, modelwoanie i szycie firan i zasłon.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - do 2 200 PLN

Asystent nauczyciela w szkole
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Mielec (podkarpackie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

diagnozowanie stanu technicznego ciągników i maszyn rolniczych,bieżąca konserwacja sprrzętu rolniczego i leśnego,usuwanie usterek,modernizacja maszyn rolniczych.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Zambrów (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

- zapewnienie profesjonalnej obsługi naszych klientów,- sprzedaż i fachowe doradztwo,- dostępnośc towarów na dziale i ich prawidłowe oznakowanie,- porządek na dziale.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-1
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

Pakowacz ręczny
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Wrocław (dolnośląskie)

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Bolesław (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 2 000 - 2 500 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym, zabezpiecznie towaru, przewóz towaru.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Szuminka (lubelskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - 17 - 25 PLN

Kompletowanie dokumentacji oraz tworzenie harmonogramów projektów, planowanie oraz uruchomienie projektów, współpraca z działami produkcyjnymi oraz innymi komórkami.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Zwoleń (mazowieckie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

- obsługa kasy fiskalnej;- obsługa klientów;- mycie szkła;- polerowanie;- nabijanie piwa lanego - nalewanie do kufli;- układanie towarów;- sporządzanie drinków;- podawanie i nalewanie alkoholu;- utrzymanie w czystości sali konsumcyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Oświęcim (małopolskie)