Praca INSTALATOR WODNO - KANALIZACYJNY SIECI ZEWNĘTRZNEJ Zgierz "AMS" Piotr Stefankiewicz

Sienkiewicza 10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Prace przy budowie sieci ulicznych wodno kanalizacyjnych i wew. instalacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
INSTALATOR WODNO - KANALIZACYJNY SIECI ZEWNĘTRZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zgierz

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
do przyuczenia, mile widziane doświadczenie, miejsce wykonywania pracy: teren woj. łódzkiego

Nazwa pracodawcy: "AMS" Piotr Stefankiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015