Praca INSTALATOR - HYDRAULIK(ŻAGAŃ) Żagań KLIMA - TECH STANISŁAWA ŚLUSARSKA

Stanowisko: INSTALATOR - HYDRAULIK(ŻAGAŃ)

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: montaż klimatyzacji i chłodnictwa

Data publikacji: 2016-07-11

Lokalizacja: Żagań (lubuskie)

Pracodawca: KLIMA - TECH STANISŁAWA ŚLUSARSKA

Tadeusza Kościuszki 47, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR - HYDRAULIK(ŻAGAŃ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żagań

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 10.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- Doświadczenie w zawodzie- Mile widziane prawo jazdy kat.B

Nazwa pracodawcy: KLIMA - TECH STANISŁAWA ŚLUSARSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - złożenie CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 47

Profil działalności pracodawcy:
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik