Praca INSTALATOR AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW NAWODNIEŃ Toruń FHU CONTRA AGNIESZKA BYLSKA

Stanowisko: INSTALATOR AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW NAWODNIEŃ

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: instalacja automatycznych systemów nawadniających

Data publikacji: 2016-04-20

Lokalizacja: Toruń (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: FHU CONTRA AGNIESZKA BYLSKA

Poznańska 168, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
instalacja automatycznych systemów nawadniających

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w godz. 8-16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW NAWODNIEŃ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Toruń

Zawód:
pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: uprawnienia SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
rzetelność, dokładność, chęci do pracy, punktualność

Nazwa pracodawcy: FHU CONTRA AGNIESZKA BYLSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 168

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia