Praca INSPEKTOR/SPECJALISTA BHP Żabno SAFETY TIME

Stanowisko: INSPEKTOR/SPECJALISTA BHP

Wynagrodzenie: 2 500 - 2 800 PLN

Zakres obowiązków: Sprawdzanie dokumentacji bhp-inspekcje i sporządzanie raportów na terenie budowy.

Data publikacji: 2016-02-26

Lokalizacja: Żabno (małopolskie)

Pracodawca: SAFETY TIME

Miejsce pracy:
Rynek 30, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Sprawdzanie dokumentacji bhp-inspekcje i sporządzanie raportów na terenie budowy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR/SPECJALISTA BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 2 800 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik bezpieczeństwa i higieny pracy*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie minimum średnie kierunek BHP, znajomośc przynajmniej jednego języka obcego

Nazwa pracodawcy: SAFETY TIME

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: e-mail artur.jurkiewicz (at) o2.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - kontakt telefonivczny oraz e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żabno

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy