Praca INSEMINATOR BYDŁA MLECZNEGO Bartoszyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: insyminacja krów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 050 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSEMINATOR BYDŁA MLECZNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bartoszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bartoszycki

Zawód:
pozostali hodowcy zwierząt gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 050 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kurs inseminacji bydła

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Bartoszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bartoszyce

Ulica pracodawcy: Grota Roweckiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1