Praca INFORMATYK - SPRZEDAWCA Ksawerów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ksawerów, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Informatyk - sprzedawca / nabór staż do 30 r. ż. POWER

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INFORMATYK - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ksawerów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Waryńskiego 11, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: s

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Pabianice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pabianice

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY - do 2 000 PLN

ochrona terenu zakładu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Ruda Śląska (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Odbiór i wysyłka korespondencji. Wystawianie faktur. Obsługa klienta. Wprowadzanie danych do programu księgowego. Archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Stanisławów Pierwszy (mazowieckie)

MURARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER OFPR/17/0266 - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie i męskie - wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Jurków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Dobre (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KOMPLETACJA TOWARU, OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 2 080 PLN

Kompletacja towaru zgodnie z rozpiską. Przpakowywanie towaru. Obsługa wózka jezdniowego. Obsługa skanera magazynowego. Załadunek towaru na środki transportu.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Żabia Wola (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łagów (lubuskie)

SPRZEDAWCA (REF. ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż) - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczo- przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Grzybnica (zachodniopomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

stolarka meblowa, możliwośc przyuczenia
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Balin (małopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

manicure, pedicure, zabiegi na twarz, rzęsy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Chrzanów (małopolskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, terminala do kart płatniczych, sprzątanie lokalu (szyby- okna, półki, podłogi).
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Poznań (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie: zawodowe; mile widziane doświadczenie w branży cukierniczej lub piekarniczej; ks. zdrowia; zakres obowiązków: obsługa maszyn piekarniczo - cukierniczych, wyrób oraz sprzedaż wyrobów cukierniczych (deserów), dzienne przyg. witryny sklepowej; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Pyskowice (śląskie)

TŁUMACZ J. UKRAIŃSKIEGO - od 1 000 PLN

Tłumaczenie pism z j.ukraińskiego na j.polski.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Garwolin (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SZKOŁY. WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REF.DS.FINANSOWYCH - 997,4 PLN

Ref.ds.finansowychdział finansowo-księgowy
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Suwałki (podlaskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie zbrojeń z rysunku- projektu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Tobolice (mazowieckie)

POZOSTALI DRUKARZE - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lubasz (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ROZDRABNIAJĄCYCH - od 1 850 PLN

sprzątanie terenu po pracach, rozdrabnianie odpadów organicznych i nieorganicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kwidzyn (pomorskie)

ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY - od 4 210 PLN

kierowanie robotami budowlanymi
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

708S - PRACOWNIK-PRACE RĘCZNE NA SZWALNI - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radom (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

BARMAN - KELNER - od 1 850 PLN

obsługa w kawiarni "Sonata"
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Koło (wielkopolskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 1 850 PLN

Pracownik musi umieć zakładać gniazda, przewody, łączyć puszki, obwody. Praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 500 PLN

Zabezpieczenie ładunku, wypełnianie dokumentów przewozowych, prawidłowe rozstawienie towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Gaj Żelechowski (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, układanie i oznakowanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wierzchucice (kujawsko-pomorskie)