Praca INFORMATYK/SERWISANT SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA Rzeszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznanie sie z obiegiem dokumentów w firmie;- wdrożenie sie do pracy z systemem magazynowo księgowym na którym pracuje firma;- zapoznanie sie z oferta sprzedaży i usług oferowanych przez firmę;- doradztwo oraz wyceny sprzętu i oprogramowania dla klientów firmy;- realizowanie dostaw;- wdrożenie oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania (zwłaszcza oprogramowania magazynowo księgowego) dla klientów firmy;- obsługa sprzedażowa i posprzedażowa urządzeń fiskalnych u klientów;- serwisowanie sprzątu i oprogramowania klientów zarówno w siedzibie firmy, jak i na miejscu u klienta, oraz zdalne usługi napraw oprogramowania u klienta za pomocą specjalistycznego oprogramowania posiadanego przez firmę;

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INFORMATYK/SERWISANT SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: serwisant sprzętu komputerowego

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Do projektu przystąpić mogą osoby młode w wieku 18 - 29 lat zarejestrowane w PUP Rzeszów z wyznaczonym II profilem pomocy.CV proszę przesłać na e-mail z podaniem numeru stanowiska.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: serwisant sprzętu komputerowego

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy