Praca INFORMATYK Piekary IT PRO SOLUTIONS

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dbanie o wizerunek firmy w internecie, opieka nad sprzedażą internetową

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Piekary (wielkopolskie)

Pracodawca: IT PRO SOLUTIONS

Lazurowa 1, 62-200 Piekary, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
dbanie o wizerunek firmy w internecie, opieka nad sprzedażą internetową

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piekary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: IT PRO SOLUTIONS

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Ks. Antoniego Ludwiczaka 6, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Ks. Antoniego Ludwiczaka

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.02.2016