Praca INFORMATYK Ostrowiec Świętokrzyski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EUROPOL

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa informatyczna firmy

Data publikacji: 2015-12-23

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EUROPOL

Kilińskiego 30, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zwodowe na podobnym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EUROPOL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, orzeczenie o st. niepełnosprawności

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: Produkcja odzieży roboczej

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*