Praca HYDRAULIK(MONTER/KONSERWATOR INSTALACJI SANITARNYCH) Zielona Góra ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA

Stanowisko: HYDRAULIK(MONTER/KONSERWATOR INSTALACJI SANITARNYCH)

Wynagrodzenie: od 4 600 PLN

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe: hydraulik/monter inst. sanitarnych, min. 3 lata doświadczenia, uprawnienia/umiejętności w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych,

Data publikacji: 2016-08-12

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA

Miejsce pracy:
65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie zawodowe: hydraulik/monter inst. sanitarnych, min. 3 lata doświadczenia, uprawnienia/umiejętności w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
HYDRAULIK(MONTER/KONSERWATOR INSTALACJI SANITARNYCH)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zawodowe: hydraulik/monter inst. sanitarnych, min. 3 lata doświadczenia, uprawnienia/umiejętności w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych

Nazwa pracodawcy:
ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Osiedle Pomorskie 8 A, 65-544 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Osiedle Pomorskie

Numer budynku pracodawcy: 8 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik