Praca HYDRAULIK Trzebieszowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Trzebieszowice, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebieszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

KOSMETOLOG - od 1 850 PLN

Obsługa klienta,zabiegi na twarz i ciało,sprzedaż kosmetyków profesjonalnych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Opole (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 106 PLN

jazda pojazdem ciężarowym TIR w ruchu międzynarodowym UE-WNP
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Biała Podlaska (lubelskie)

POZOSTALI KIEROWNICY W GASTRONOMII - od 1 000 PLN

Nadzór nad personelem, doskonalenie własnych kompetencji.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gołaszyn (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Bieruń (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Gutkowo (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

gotowanie potraw z menu baru oraz pod zamówienie indywidualne, lepienie pierogów, wykonywanie surówek, pieczenie ciast
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Gorlice (małopolskie)

DORADCA SERWISOWY - PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca serwisowy - Pracownik ds. obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Rybnik (śląskie)

KUCHARZ - od 2 400 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni indyjskiej wg tradycyjnych receptur, przygotowywanie potraw w piecu tandor
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Piaseczno (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie specjalistycznej odzieży sportowej
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

EKSPEDIENTKA - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWYCH - od 2 050 PLN

Tłumaczenie umów i rozmów z kontrahentami, obsługa dokumentacji transportowej oraz wydawanie poleceń kierowcom
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

597U - TECHNIK SERWISANT - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja sprzętu elektronicznego
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT DZIAŁU TECHNOLOGICZNO-KONSTRUKCYJNEGO - 13 - 18 PLN

Pomoc przy powstawaniu prototypów produktów lub nowych konstrukcji. Nauka analizy wytycznych, konstruowania i projektowania wyrobów z min. jednej dziedziny: metal, meble, tworzywa sztuczne. Przygotowywanie rysunków technicznych. Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o AUTO CAD, INVENTOR, SOLID, RHINO itp. Kontrola terminowości, jakości w procesie powstawania prototypów lub nowych konstrukcji.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Siedlce (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zamość (lubelskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obróbka drewna na maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Tarnów (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

proste prace biurowe,obsługa urządzeń biurowych,obsługa klientów, mile widziane doświadczenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kluczewo (wielkopolskie)

KSIĘGOWA - od 5 000 PLN

Praca na samodzielnym stanowisku, prowadzenie ksiąg rachunkowych, KPiR oraz ryczałtów, samodzielne zamykanie roku bilansowego.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 2 000 PLN

praca w renomowanym hipermarkecie, ukladanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK DO SPRAW ADMINISTRACYJYCH - od 2 500 PLN

nadzór nad pracownikami biurowymi, kontakt z dostawcami usług, ustalanie standardów wycieczek z klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łazy (mazowieckie)

TECHNIK FARMACJI (S) - 997,4 PLN

Pomoc w przyjmowaniu towaru, rozkładanie towaru w zapleczu, nauka receptury, nauka programu komputerowego, nauka sprawdzania recept
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wojnicz (małopolskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 96 D - od 1 900 PLN

tworzenie ofert, realizacja planu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Świdnica (dolnośląskie)

Kelner, oferta stażu dla osób w ramach programu Nowe horyzonty - II profil, art. 49 pkt. 2, 4-6
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Czarna Białostocka (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodny z programe stazu w załączeniu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów sklepu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Płock (mazowieckie)